Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Budan hova jartok TSMT-re?

Budan hova jartok TSMT-re?

Figyelt kérdés
Aki sajat szakallara kereste, mi alapjan dontott, hova viszi felmeretni a gyermeket? Ismeri valaki a Mackorendelot?

2014. febr. 19. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

Mi ide jártunk, a gyermekneurológián ajánlották. Kedvesek, profik. Nálunk nagyon hamar eredmények voltak.

2014. febr. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

BHRG Alapítványhoz járunk és nagyon szeretjük.

Megkésett beszédfejlődés, aztisztikus tünetek miatt mentünk el először.


Mackórendelőt nem ismerem, de jókat hallottam róla.

2014. febr. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Napraforgóházban (napraforgohaz.hu/) voltunk, barátok ajánlották. Kedvesek voltak, az egyébként nehezen oldódó gyerekem simán bement a felmérésre, és szerencsére kiderült, hogy nincs semmi gond.
2014. febr. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Hozzánk a napraforgóház (köszi a tippet, mert erről még nem hallottam), a brhg és a mackórendelő van viszonylag közel, akkor bárhová érdemes menni.

És nektek mennyi idő után használt?

Én több dolog miatt vinném: picinek elég feszes volt, jártunk dévényre, ott a gyógytornász bizonytalan volt, hogy kell-e később tsmst vagy sem: hol azt mondta kell, hol azt nem.

Nagyon sokat jár lábujjhegyen (2 éves), hiába tud rendesen is járni. Az egyensúlyérzéke nem jó (a hintába bele se lehet rakni pl). Beszéde kimagaslóan jó, azzal nincs gond, szóval inkább a mozgása miatt mennénk.

Illetve szociális téren is vannak nehézségek.

2014. febr. 20. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!