Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Letezik rajtam kivul meg...

Letezik rajtam kivul meg valaki, aki nem szereti a gyerekeket?

Figyelt kérdés
Egyszeruen nem tehetek rola, nem vagyok gonosz ember, de lany letemre utalok gyerekek tarsasagaban lenni.Idegesito, verekedos kis bogomasinak, az agyamra mennek.
2009. dec. 30. 15:18
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
78%

Szia! Szerintem biztos vannak még rajtad kívül akik nem szeretik a gyerekeket... Mondjuk én nem igen ismerek ilyet, de ettől még lehetnek. Egyébként mennyi idős vagy? Lehet még túl fiatal vagy és ha idősebb leszel másként fogod látni a dolgot, remélem vágysz majd egy kisbabára és az anyaságra, mert szerintem egy nő életében ez a legszebb dolog ami történhet!

5 hónapos kisfiú 20 éves anyukája

2009. dec. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 A kérdező kommentje:
23 eves vagyok, tehat tenyleg nem nagyon van meg itt az ideje.Viszont sokszor rosszul erzem magam, mikor velem egykoru lanyok udvrivalgasban tornek ki egy-egy kisbaba lattan, es azon jar az eszem, hogy talan nem normalis, hogy en abszolut nem vagyok kepes gugyogni ezekkel a kis verszivokkal.Es nem is akarok!
2009. dec. 30. 15:31
 3/61 anonim ***** válasza:
88%

Nem kell, hogy mindenkinek a gyerek nevelés legyen az életcélja. A lényeg, hogy akkor legyen helyette más amit szeretnél elérni az életben.

És nem érezd rosszul magad tőle, nem vagy egyedül vele :)


Egy baba őrült 19 éves :)

2009. dec. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
92%

Persze, sok olyan ember van aki nem szereti a gyerekeket. Tobb is, mint gondolnad. Nincs is ezzel gond.

De mi a kerdesed, mit szeretnel megtudni? Mert azt tudod te magad is, hogy nem vagy ezzel egyedul.

En se vagyok ertuk oda, na de en abszolut nem is foglalkozom ezzel, engem nem erdekel, hogy a baratnoim szulni akarnak, es lelkileg ki vannak ha nem jon a baba meg ilyesmik.

En imadok utazni, es olvasni. Engem ez erdekel, nem a gyerekek.

2009. dec. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 A kérdező kommentje:
Hogy mit szeretnek?Azt, hogy megerositsetek abban, hogy attol meg nem vagyok rossz, hogy nem szeretem oket.
2009. dec. 30. 15:52
 6/61 anonim ***** válasza:
83%

Nem vagy rossz.40 éves vagyok,nem szeretem a gyerekeket.Idegesítenek,már a hangjuk is,nagyon rosszul érzem magam a társaságukban.

Nem is vállaltam gyereket soha.Szerencsére a párom sem akar,két felnőtt lánya van az előző házasságából és 8 éves unokája.

2009. dec. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
72%

hát, gondolj arra, hogy egykor te is ilyen verekedős kis bőgőmasina voltál :) talán segít elfogadni a dolgot... mellesleg én a mai tinikkel vagyok így, egyszerűen az idegbaj kerülget, ha találkozok valamelyik újabb divatmarhaságukkal...


21/L

2009. dec. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
73%
Hát igen... a tiniken én is kiakadok néha... remélem megedződöm mire az én fiam olyan korba kerül.
2009. dec. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 A kérdező kommentje:
A tinik meg hagyjan szerintem...nekem a "kedvenc" korosztalyom ez a 3-4 evestol kb hetevesig.Szerintem ok a legborzalmasabbak...
2009. dec. 30. 17:33
 10/61 anonim ***** válasza:
92%
Lehet hogy még fiatal vagy a gyerekhez, későn érő típus, de az is lehet hogy nem fogsz változni. Mindenesetre szerintem a saját gyerek, az teljesen más, mint más gyereke. Én nem mondhatom hogy nem szerettem a gyerekeket, aranyosnak tartottam őket, de különösebben nem tudtam velük mit kezdeni, és annyira nem is rajongtam a társaságukért, kicsit fárasztónak éreztem. Viszont mióta megvan a babám, egyszerűen szerelmes vagyok belé!! :) és már teljesen máshogy látom ezeket a dolgokat, és most úgy érzem imádom a gyerkeket. (én 33 vagyok) De szerintem nem baj, ha nincs mindenki így ezzel, nem vagyunk egyformák. Nekem is van egy kolléganőm, 45 éves, nincs gyereke, ő sem szereti őket, de attól még jó ember.
2009. dec. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!