Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » 3 és fél éves lánykám hetek...

3 és fél éves lánykám hetek óta kérdezgeti, hogy "vigyázol rám? ". Ma este kb.25-ször tette mindezt és egy olyan másik kérdésre, amire választ adtam, arra is kb.10-szer kérdezett vissza. Miért van ez? Van hasonló tapasztalat?

Figyelt kérdés
2014. szept. 3. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jo is ez az idoszak :D :D Azert csinalja, mert 3 es fel eves ;)
2014. szept. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én 4 éves kistesóm meg mindig azt kérdezi h szeretsz, meg mondja h én szeretlek de te is szeretsz? Ezt kb 2 percenként
2014. szept. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tortent vele valami, vagy látott egy mesét, ami hatott ra. Az en gyerekem pl a halálról kérdezett egyfolytában, amikor az egyik csoporttársának az apukája meghalt.
2014. szept. 4. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

4,5 éves fiam néhány hónapja kezdte azt, hogy bármit kérdez, utána visszakérdez, hogy: 'Hallottad?" Ha válaszolunk, hogy igen, akkor azt mondja, hogy: " De mondd ki, hogy hallottad!" Mondom: " Hallottam", erre ő: " De mindig hallod amit mondok? " Én:"Igen kicsim, mindig hallom"

Erre ő: "Na és navégre" Az apjának még azt is szokta mondani, hogy hangosabban és addig mondogatja míg az apja szinte üvöltve nem kezd válaszolni, hogy HALLOTTAM!!!!! Mire ő halál nyugodtan: "Na és navégre! Ezt egy nap kb 100 szor eljátsza velünk. Én már nem bírom idegekkel és kezdek nagyon aggódni, hogy valami gond van vele.Egyébként korábban is voltak hasonló szinte mániákus dolgai, pl este 20 szor betakartatta magát, mert centire pontosan be kellett állítani a takarót és ha elmozdult, az már nem volt jó neki. Ezek a tünetek az öccse születésekor kezdődtek. Bementem a kórházba azzal a tudattal, hogy 2-3 napot leszek benn, ehelyett lett 10. Itthon hagytam egy édes aranyos kisfiút és nem tudom mi történt, mire hazajöttem mintha kicserélték volna. Voltunk már pszichiátriai kivizsgáláson, ahol annyit mondtak, hogy féltékeny, foglalkozzak többet vele. :(

2014. szept. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolso: ne haragudj, de ha ugy ugraltok, ahogy o futyul...


Ti tenyleg kiabalasig vagytok hajlandoak folyatatni a fiatok "jatekat"?

2014. szept. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos a férjem tényleg képes rá. Én közlöm vele, hogy már válaszoltam és legyen elég ennyi, de ilyenkor is folytatja a kérdezősködést és ráadásul olyan kétségbe esve mintha az élete múlna rajta.
2014. szept. 28. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!