Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Éjszaka szerettem volna...

Éjszaka szerettem volna átfordulni másik oldalamra, és a hasam alja iszonyúan befeszített. Valakinek hasonló tapasztalat? 31 hetes km.

Figyelt kérdés
Vissza kellett dőlnöm, nem tudom mitől lehet, még nem fordult elő ilyesmi. Vagy a baba nehezített ott valamit, vagy nem tudom mi lehetett. A külső méhszájam tuti zárt.

2014. aug. 11. 06:34
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
magnézium,magnézium,magnézium!
2014. aug. 11. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én még csak 26 hetes vagyok, de az ágyban átfordulásnál hasonló volt, iszonyú fájdalom.. fogalmam sincs mitől.
2014. aug. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta az orvos, ez természetes méh összehúzódàs, akkor van baj, ha szabàlyos időközönként, hatalmas fàjdalommal jàrva összeràntja a görcs a pocit és megkeményedik. Nàlam is előfordul az ami nàlad, àltalàban éjszaka, amikor fordulnék egyik oldalról a màsikra, és csak akkor amikor hanyatt felvő módba érek :) olyankor gyorsan àtfordulok a màsik oldalamra, megsimizem a pocim és el is múlik. Nem fàj, egy picit kellemetlen, meg furcsa. A méhszàj nàlam is zàrt. Szedtem rà mult hét elején plusz mg-ot, de azt vettem észre hogy akkor többször keményedik, igy abbahagytam.
2014. aug. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lemaradt hogy 27 hkm. :) (előző)
2014. aug. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nàlam még szokott olyan lenni, hogy ha pl . fekszem az àgyon, akkor egyszer csak elkezd a hasamon egy ponton kidudorodni, és kemény is lesz :) elég viccesen néz ki olyankor a pocim, mintha el lenne deformàlódva :) szerintem olyankor ott kinyomja magàt, megsimizem , aztàn àt is fordul màsik irànyba :)
2014. aug. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
35 hetes vagyok és az éjszakai fordulás már katasztrófa. Feszül a hasam, volt már úgy, hogy fordultam volna, de nem bírtam, annyira befeszült. Azért nem kis súly van már ott. Ami még ennél is jobb az, mikor éjjel arra ébredek hogy pisilnem kell, néha felülni alig tudok, majd mikor sikerült, még ülök egy darabig, hogy eltudjak indulni. Miután végeztem és megyek vissza lefeküdni, már nem fáj semmim. A forgolódás is sokszor úgy megy, hogy kitámasztom magam. Nekem is pár héttel ezelőtt kezdődött és egyre nehezebben megy.
2014. aug. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kérdező vagyok. Nem mondom, hogy enyhe fájdalom volt, olyan fájdalmas feszítő érzés, amíg vissza nem feküdtem.

De utána már oda figyeltem, hogy fordulok és nem jelentkezett.

Ma vettem be magnéziumot, amúgy nem nagyon szedek.

2014. aug. 11. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!