Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Magatartászavaros gyerekek...

Magatartászavaros gyerekek szüleivel szeretnék beszélgetni. Ki jár egy cipőben velem?

Figyelt kérdés
2014. nov. 2. 07:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Az enyem evekig az volt. Pszichologus, pszichiater, BTMN cimke, hogy a tanar elfogadja..... Aztan iskolat valtottunk es hopsz, semmi baja.
2014. nov. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nektek ezek szerint jól alakult, valószínűleg csak az adott iskolával volt gondja. Mi is iskolát váltottunk, itt szerencsére a tanárok nagyon rendesek és türelmesek, de tudom, a fiammal vannak gondok. :(
2014. nov. 2. 08:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Az oke, az en lanyommal is voltak, de nem mindegy, hogy a tanito akarja es tudja kezelni, vagy csak panaszkodik es semmit nem tesz.
2014. nov. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, az iskola rengeteget számít. Nálunk az előző iskolában kb. kiutálták, mindig éreztették, hogy lenézik őt és engem is a problémák miatt. Az új iskola szerencsére egészen más, itt a tanárok foglalkoznak vele, a jót látják meg benne, nem bántják. De tudom, rengeteg munka és türelem van ebben, n itthon erre teljesen rámegyek, idegileg is, fáradt is vagyok, és semmi értelme, mert nem látok javulást. :( Mindig problémák vannak vele, kezdem feladni. :(( Nektek otthon vannak vele problémák? Mennyi idős most a lányod?
2014. nov. 2. 08:19
 5/5 anonim ***** válasza:
10. Otthon is voltak gondok, de sokkal kevesebb es az iskolavaltassal az is megszunt. Nagyon fontos a pozitiv megerosites. Mi azt hasznaltuk buntetes helyett
2014. nov. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!