Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Most olvastam nemrég h Budapes...

Most olvastam nemrég h Budapesten van egy óvoda ahová 'hajléktalalan' gyerekek járnak. Ez mégis hogyan lehetséges? Mi az h pincékben laknak? A gyámhivatal hogyhogy nem veszi el őket a szülőktől?

Figyelt kérdés
2015. jan. 3. 19:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

értem miért irják hajléktalan ovinak mert el ismerik hogy oda ilyenek járnak

szívességi lakáshasználók, vagy egyszerűen csak találtak olyan, lakhatásra még éppen alkalmas gazdátlan helyiséget, melyben legalább átmenetileg meghúzhatták magukat. Vannak, akiknek még ennyi sem jutott. Élt például fél évig az Oltalom menhely előtt egy Lada kombiban egy, a vidéki nyomorúság elől elmenekült héttagú család, akik intézményünkbe jártak be étkezési, mosási, mosakodási és egyéb egészségügyi célokból. Szociális munkásaink minden gondjukat körüljárva arra jutottak, hogy előző, vidéki lakhelyük lakhatatlan és az élhetetlen körülmények közé bűn lenne visszaszorítani őket. Így, amikor őszre fordult az idő, a kicsiket óvodába, a nagyobbakat pedig a X. kerületben lévő esélyteremtő iskolánkba vittük.

ezért a mondatokért tartja magát ez a szó beszéd.

2015. jan. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!