Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Ti hogyan büntetitek meg a...

Ti hogyan büntetitek meg a gyerekeiteket ha rosszak?

Figyelt kérdés
2016. jan. 26. 14:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
56%

A 3 évesemet beküldöm a szobájába.

Ha bent vagyunk, úgy csinál valami rosszat, akkor abbahagyjuk, amit csináltunk, én kimegyek, ő bent marad.

2016. jan. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
20%
Fakanállal :D
2016. jan. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
57%

Mit értünk pontosan azon, hogy rossz a gyerek?


Egyébként a gyerek nem rossz, legfeljebb rosszul viselkedik. Mindenkinél más veri ki a biztosítékot, valaki már az eleven gyerekre is hajlamos azt mondani, hogy rossz gyerek, főleg az idősek.

2016. jan. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
58%

Egy gyerek nem rossz, maximum rosszalkodik.

Megmondom neki, hogy nem szabad csinálnia, amit csinált, és megkérem, hogy többet ne csinálja.

Ha "csak azért is" csinálja, akkor biztos hogy valamire fel akarja hívni a figyelmem, akkor megpróbálom átgondolni, hogy mire lenne szüksége, amit épp nem kap meg tőlem (több játék, figyelem, stb.)

2016. jan. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
39%

sehogy, nem hiszek a buntetesben.


Amugy meg egy gyerek szerintem nem tud rossz lenni, legfeljebb olyat csinal ami a szulonek nem tetszik.

2016. jan. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
46%
Én ilyenkor mindig motiváltam. Ha nem fejezte be pl. a hisztit, akkor oké, a szabadnapomon nem hoztam haza az oviból délben. Ezt 1x kellett eljátszani, azóta sem.
2016. jan. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
53%
Enyém inkább hisztizik,ha valamire nemet mondok. Fogom beküldöm a szobájába,megmondom ott lehet hisztizni,majd ha abbahagyta,kijöhet. Vagy ha nem megy ki,kimegyek én.Rosszat úgy nagyon nem csinál,inkább akaratos. Segíteni akar,be akar jönni,tojást akar,akar,akar,akar.Ha nemmel válaszolok visít,ha visszakérdezek hol kell akarni,mondja a wc-n,anya szeretnék.De úgy rosszat nem csinál,néha rá kell szólni,ne lógjon a lábamon,ne ugráljon páromon,de nincs vele különösebb gond.
2016. jan. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
59%
Nem hiszek a büntetésben, a megbeszélésben hiszek. Eddig (9 év alatt) mindig bevált, van egy kiegyensúlyozott gyermekem, aki képes tekintettel lenni másokra is.
2016. jan. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
33%

egy gyerek igen is tud rossz lenni!

az egyik volt oszt. társam pl. folyton belekiabált az órába ( volt olyan gyerek is aki fel akarta gyújtani a sulit állítólag)a gyermekének meg mondja h ne csinálja vagy ha olyat csinált akkor kapjon szobafogságot

2016. jan. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

jó persze mit szólok bele a felnőttek ügyébe

még csak 13 éves vagyok

2016. jan. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!