Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Rángatózik a fejem mit tegyek?

Rángatózik a fejem mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lassacskán több éve, hogy a fejem -igazából tudom kontrollálni és emberek között nem fordul elő- elkezzd rángatózni előre hátra gyors random ritmusra ahogy neki tetszik. Van hogy eltelik nap amikor nincs egyáltalán. De van hogy elalvás előtt már a testem is. Mintha valamilyen belső szervem nem lenne a helyén és így próbálná "visszahelyezni" -máshogy nem tudom érzékeltetni-

Eméllé ha nagyon belekezzd társul némi grimasz is az arcon ami elég hülyén néz ki így egyben. Mit egy epilepsziás. De ha negyon koncentrálok abba tudom hagyni. Lassan hozzászoktam. De mégis miez? A volt barátnőm is ebbe szenvedett, volt hogy feküdtem mellette és elkezdett rángatózni és hasonló tüneteket produkálta mint nállam. Szegény néha sírt, hogy így kell lássam dehát elmondtam neki énis ebbe szenvedek megértettem a dolgot. Orvoshoz ezzel érdemes egyáltalán elmenni? Nem akarom emiatt gyógyszerezni magam mert ezen kívűl egészséges életmódot élek.



2016. márc. 8. 08:42
 1/10 A kérdező kommentje:
Elnézést rossze helyre írtam, nemfigyeltem ne töröljétek légyszíves...
2016. márc. 8. 08:44
 2/10 anonim ***** válasza:

Elnézést, de nem lehet, hogy ugyanazt a drogot fogyasztottátok...?


Csak mert vannak ezzel járó idegrendszeri megbetegedések, viszont hogy mindkettőtöknél ugyanaz jelent meg ugyanakkor, elég gyanús.


A háziorvosodhoz menj el vele mindenképpen, ő tovább fog igazítani a megfelelő szakorvoshoz. Vannak bajok, amikre gyógyszeres kezelés kell, ezt el kell fogadni, ha meg akarsz gyógyulni.

2016. márc. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem drogozok...

Mint mondtam egészségesen élek nem nyúltam ilyesmikhez ez a dolog már tizenévesen is jelen volt amikor még csak alkoholt sem fogyaztottam.

2016. márc. 8. 08:52
 4/10 A kérdező kommentje:
És tudtommal volt barátnőm sem nyúlt ilyenekhez. Legalábbis tudnék róla az biztos.
2016. márc. 8. 08:53
 5/10 anonim ***** válasza:

Tikkelsz.

[link]

Menj orvoshoz.

2016. márc. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen szintű tic-tourette szindróma lehet. A Vadaskertben Tárnok Zsanettet érdemes megkeresni, ő szakértője a témának.
2016. márc. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat.
2016. márc. 8. 11:15
 8/10 Kim Bo Mao ***** válasza:

Nem biztos, hogy szindróma! Lehet, hogy mindketten stresszeltek valamin már jóideje. Az is lehet, hogy "felszínen" nyugodtak vagytok, de mégis "tudat alatt" stresszelnek titeket bizonyos dolgok. Mióta tart, mi történt akkor, mi változott? Ilyen dolgokon kéne elgondolkodni, sportolni, vagy legalább egy napi 10 perces "nyújtó" gyakorlatot csinálni nyakra, arcra (mimikázással), és vállkörzés...

Párom testvérének az egyetemen volt ez, elment orvoshoz és relaxációs technikát mondott neki, hogy mit csináljon.

Az, hogy mindkettőtöknek van (talán szinte egyszerre kezdődött?), csupán azt jelenti, hogy hasonlóképp ért titeket valami. Pl.: Páromnak és nekem is paralízisünk van, mikor milyen gyakran, és ha van akkor mindig stresszesebb időszakokban, amikor valami megoldatlan stresszforrásként lebeg a fejünkben... Valahogy relaxálni kéne, ha tudtok meditáljatok. Ha nem javul a relaxációs gyakorlatoktól és sporttól akkor forduljatok orvoshoz.

2016. márc. 24. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 TripSound válasza:
Nekem az mdma-tól szokott ilyen lenni. Talán igaz amit írsz, de ha nem így van vállald fel hogy cuccozol , mert ez a metilén-dioxi metamfetamin szervezetből való kitisztulásának a biztos jele :D :D
2018. febr. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 TripSound válasza:
Ja , és ha elalvásnál esetleg társul ehhez egy rohadt idegesítő érzés, mintha apró bogarak mászkálnának a lábaidon és a szőrödet csikiznék(pedig nincs ott semmi) akkor le sem tagadhatod a dolgot 😎
2018. febr. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!