Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes terhes vagyok, eddig...

12 hetes terhes vagyok, eddig jellemzően "csak" egy állandó émelygésem volt, de két napja e mellé társult, hogy majd szét robban a fejem, alvással sem múlik el. Volt valakinek hasonló, a 12. hét környékén jelentkező elviselhetetlen fejfájása?

Figyelt kérdés
Mivel kezeltétek? Vérnyomásom rendben, 3 óránként próbálok enni, rengeteg vizet fogyasztok, ezért nem értem, hogy mi lehet ez. Két lánytestvérem van, egyiknél sem volt ilyen tünet.

2016. febr. 26. 01:20
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

Nekem úgy a 11-12. hét környékén jelentkezett fejfájás, ilyen idős korban nem vagy vele egyedül, a hormonváltozás miatt alakul ki.

Nagyon nem tudsz tenni ellene, elmúlik majd, mint minden más.

Nálam kb. 3 hétig így indult minden napom.

Amikor elviselhetetlen volt, bevettem egy Panadolt, aznapra segített.

Sok mély levegő a kinti levegőn, vagy hidegvizes borogatás a halántékra.

Jobbulást! Elmúlik, csak kitartás!

2016. febr. 26. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, kicsit megnyugodtam, hogy nem vagyok egyedi eset :-)
2016. febr. 26. 15:07
 3/4 anonim ***** válasza:
53%

nekem is hetek óta fáj a fejem. nem tudom mitől van, csak algopyrinnel múlik el. szerintem köze van a fronthoz is.

15hkm

2016. febr. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%
Nekem is pont így volt 12-13. hét környékén. 3 napig folyamatos, nagyon erős fejfájás.Én alvással, fej és nyak masszírozással, hideg vizes borogatással próbaltam enyhíteni. Az orvos azt mondta hogy ha már nagyon elviselhetetlen és továbbra sem múlik el vegyek be egy fél panadol tablettát.Kitartó voltam :), nem vettem be gyógyszert, szerencsére 3 nap után megszünt.
2016. febr. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!