Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mit kéne tenni azzal a két,...

Mit kéne tenni azzal a két, öt éves édibédi gyerekkel, akik focilabdának használtak és agyonrugdostak egy pár hetes kiskutyát?

Figyelt kérdés
2016. jún. 2. 16:22
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
74%
Elmagyarázni nekik mi az a halál és, hogy mit tettek.
2016. jún. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
84%
Megkeresni a szüleiket és velük beszélgeni el arról, hoyg miért nem tanítják meg a gyereket arra, hoyg az állatok is élnek és éreznek.
2016. jún. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
86%
Megnézni a családi hátterüket, és a szüleiket szigorúan büntetni. A gyerekeket kutyás esetleg állatkerti kisegítőként állatok megismerésére/gondozására fogni.
2016. jún. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
83%
Likvidálni a helyszínen. Ötéves gyerek már tudja, hogy a rúgás fáj, és mást nem bántunk. Ha ennek ellenére megteszik, akkor később sem várni tőlük semmi jót. Előzzük meg a további problémákat.
2016. jún. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
88%

Egy ötévesnek már kell lennie ennyi eszének, hogy nem bántja az állatokat. Az én 3 évesem is tudja, hogy a cicát nem nyúzzuk, tépjük, mert fáj neki.


Nem tudom mit írjak... Ez mind a szülők hibája! Nem nevelték őket normálisan.


Elős felindulásomban én is azt mondanám, hogy jól meg kell verni ezeket a kölyköket... aztán meg a szülőket is!!!!

2016. jún. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem ütnék meg soha gyereket, de az ilyenek megérdemelnének egy jó kis verést. Majd utána megkérdezném őket, hogy mit gondolnak, a kutya hogy érzett, amikor bántották?


Undorító.. Mi lesz az ilyenekből, amikor felnőnek? Szörnyetegek csinálnak csak ilyet. Még ha csak 5 évesek, akkor is.

2016. jún. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
78%
Ha én ilyet látnék, tuti két akkora pofont kapnának hogy elesnének. Aztán gondolom elkezdenének bőgni, ezért jobban felhúznám magam, hogy két pofon miatt bőgnek, bezzeg a kutyát halálra verni, azon vigyorogtak. Szerintem a hajuknál fogva szedném fel őket és jól megrángatnám őket. De ezt csak elképzelem. Nem tudom ott mit tennék. De ilyen történt, kérdező?
2016. jún. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

Pannika nevet kapta a kiskutya az állatvédőktől.

Napokig küzdöttek az életéért,de sajnos meghalt.Gerincét rugdosták a gyerekek,majd mikor megunták,az árok szélére rúgták.

Két napig feküdt ott,sok ember ment el mellette,közömbösen.Két nap múlva szóltak az állatvédőknek.

2016. jún. 2. 17:02
 9/38 anonim ***** válasza:
91%
Mit kellene tenni a szuleikkel inkabb?vagy akinek vigyazni kellett volna rajuk
2016. jún. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
Feljelentést kell tenni! A szülőket fogják felelősségre vonni. 2 ekkora gyerek nem lehet felügyelet nélkül. Hol voltak a szülők? Milyen nevelést kapnap ezek?
2016. jún. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!