Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » 1. Van itt valaki olyan aki...

Nevelő kérdése:

1. Van itt valaki olyan aki ezt diagnózist kapta F9380 egyéb emocionális zavar? 2. Milyen terápiát kaptatok? 3. A terápia mennyire segített nektek?

Figyelt kérdés

A vadaskertben ezt kaptuk F9380 egyéb emócionális zavar.

Olyan emberek véleményére vagyok kiváncsi,akik kaptak ilyen vagy ehez hasonló diagnózist vagy terápiát. Kiváncsi vagyok hogy mik voltak a tünetek ( mindenki egyedi). Milyen fejlesztést kapott a gyerek és azt hol?



#hiperaktivitás #autizmus #viselkedészavar #emocionális zavar #aspenger szindróma figyelemzavar #kevert emócionális zavar
2016. júl. 13. 12:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem kapták, a gyermek kapta.

Az az emocionális zavar természetétől függ, kedves kérdező. A legtöbb esetben antidepresszás+pszichoterápia.

2016. júl. 19. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
"Kicsit" Későn válaszolok, de nálam ezt állapították meg és csak egyszer voltam pszichológusnál, (nyilván ez személy függő) de nálam úgy látta, hogy egyenlőre nem szükséges többször, viszont bármi van menjek vissza nyugodtan. Magnéziumot, multivitamint és citromfű teát ajánlott, mindegyiket alkalmaztam. A magnéziumnak nem érzékeltem különösebb hatását, a vitaminnak sem, talán a tea az, ami tudott segíteni szorongósabb, stresszesebb helyzetekben. Ha a terápia menetére kíváncsi valaki, nyugodtan írjon
2019. aug. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!