Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mért van az, hogy tudja a...

Mért van az, hogy tudja a doki, hogy mi a bajom és nem ad rá rendes gyógyszert?

Figyelt kérdés

Magas a prolaktinom a duplája a megengedetnek. Következő hónap lesz az évforduló hogy 1 éve próbálkozunk. Erre se gyógyszert semmit nem ad csak ezt a semmi Premens tablettát szedjem.... de mért?? Elmondtam neki ,hogy fél évig ha nem több ideig barátcserjét szedtem és az se használt. Én barnazok is a menstruáció előtt 7-8 nappal.. időre megjön csak sajnon így indul. Ezt a fél éves bararcserjés szedésem lenyomta 4-5 napra. De attól a baba ugyan úgy nem jön. Kémiai terhességek tucatán túl vagyok. Jó annyin nem de 5 biztos volt:/ és már nem bírom. Most azt mondta várjunk 1-2hónapot addig próbálkozzunk. Kértem már másik dokihoz is időpontot. De nyáron elég lehetetlen. Most is 7 hetet kell várnom egy másik dokihoz. A többi meg mind nyaral. Vagy szintén ennyi a várakozás.

Ki mit kapot erre vagy hogyan tudtatok csökkenteni ezt a szintet?

Sikerült végül a baba?

Köszönöm a válaszokat!



2016. aug. 8. 08:29
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Bocsi rossz helyre írtam ki :@ próválok javítani
2016. aug. 8. 08:31
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Endokrinológust keress.
2016. aug. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nézd, azért orvos, hogy jobban átlássa a helyzetet, mint a nem orvosok.

Kérdezz tőle, kérdezd meg, hogy miért gondolja, hogy érdemes várni. Ilyenkor előnyöket-hátrányokat mérlegelnek és jó eséllyel nálad így állt meg a mérleg.


Szedd, amit felírt, ha pedig kétségeid vannak, hívd fel és KÉRDEZZ. A kommunikáció sokat segít, főleg, ha kétoldalú.

2016. aug. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Én kerdeztem és kerdezek is nagyon sokat. De már ég az arcom ,hogy megint fel merjem e hívni ,hogy nem akarok varni nem használ, megint barnázok stb stb.

Pedig magánba járok. De inkább az időt szeretik húzni. Nekem meg már igen fogy a türelmem ,de ezt neki is mondtam. :/ 4 hét múlva megyek egy másik dokihoz. Nem tudom addig lenne e értelme megint elemnni a mostanihoz.

2016. aug. 8. 10:52
 5/13 anonim ***** válasza:
De ezek milyen dokik? Nőgyógyász vagy endokrinológus?
2016. aug. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ez egy mezei nőgyógyász. Akihez most megyek az elvileg meddőséggel is foglalkozik.
2016. aug. 8. 11:16
 7/13 anonim ***** válasza:
De ne nőgyógyászhoz mennjél. Nem értenek ehez. Olyanitha fájna a fogad és ezzel az urológiára mennél. Endokrinológust kell keresned, ez az ő szakterületük.
2016. aug. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hormon gondokra a nőgyógyász nem mindig ad jó terápiás javaslatot. Endokrinológushoz kell menni, neki a szakterülete. Nekem csak épphogy a határt súrolta a prolaktinom és rögtön kaptam rá bromocriptint.
2016. aug. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Már kerestem de nem jutottam sokra eddig. De majd most újra megpróbálom. Győr-Moson-Sopronban nem igazán találtam.
2016. aug. 8. 13:12
 10/13 anonim ***** válasza:
Ott nincs jó. Bpen keresd fel a Mensmentist.
2016. aug. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!