Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Az gáz ha a 9 éves gyerek...

Az gáz ha a 9 éves gyerek Hitler akar lenni farsangon?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg OSama Bin Laden, az ok: mivel mind a kettő Király volt...? Időnként az ISlamic State leírását olvasgatja az Interneten.

2017. jan. 28. 14:59
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
39%
Először Palpatine volt a kedvenc. :-) De még sorolhatnám a gonoszokat. Amúgy alsóban mi is játszottunk Hitlereset a suliban, emlékszem. Szégyelltük is magunkat. Én azt sem tudtam, ki volt, csak mentem a többiek után. De rég volt.
2017. jan. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
20%

Hitler legyen! :D

Én támogatnám, sőt adtál egy jó ötletet.

Az legyen a gyerek, ami akar. Ha Hitler szeretne,miért lehetne? Nem fog megölni senkit.

Ráadásul biztos nem jön vele szembe egy másik Adolf bácsi. :D

2017. jan. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem is engedd, hogy az legyen ami akar! Ha az a sorsa, had legyen az, te nem szólhatsz bele attól, hogy az anyja vagy. Bízd Jézusra!

Had legyen Hitler A testvére pedig legyen zsidó munkatáboros rab és még a jelmezversenyt és megnyerik. Vicces lesz később mesélni.

2017. jan. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
15%
Hogy "gáz"-e...hm, nem tudom, mindenesetre ha Hitler lesz, ott gáz is lesz.
2017. jan. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
9%
Az is gáz, hogy tudja, ki az a Hitler.
2017. jan. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
61%
A tanító néni helyében én mondjuk lehet, hogy elküldeném a gyereket/családot a szakszolgálathoz egy kis pszichológiai vizsgálatra. De azért azt továbbra sem értem, hogy miért internetezik felügyelet nélkül egy 9 éves gyerek? Hogy jut fel ilyen weboldalakra? Hol van közben a szülő?
2017. jan. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
49%

Azt tudod, hogy mindjárt leveszik a kérdésedet, mert provokatív?

:)

2017. jan. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
46%
Jó lesz az gyerek Darth Vadernek vagy Spidermannek is :)
2017. jan. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
0%

Szerintem lehet,

Mert még csak gyerek.


De biztosan lesznek olyan emberek,akiknek ez nem tetszik,szóval hogyha nem akarsz úszni a szégyenben,akkor ne.

2017. jan. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
0%

19/19 válaszomat kijavítom: ha a SZÜLEI nem akarnk úszni a szégyenben.

(Egyébként te az anyja/apja vagy a gyereknek?)

2017. jan. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!