Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hitler milyen gyerek volt és...

Hitler milyen gyerek volt és hogy bántak vele?

Figyelt kérdés

Köszönöm nem kérek wiki-t már elolvastam ami csak volt Hitlerről, részletesebben tud-e valaki valamit.

Tehát gyerekként mit élt át? Bántották őt, voltak barátai, volt szerelme?


Meg arra lennék kíváncsi, hogy hogyan művelődött mert az iskolába nem remekelt akkor, hogy lett akkora szónok? Nem hiszem, hogy csak úgy a semmiből hozzáértő szónoklatokat tudott elmondani.



#Adolf Hitler #Hitler #gyerek hitler
2013. aug. 20. 00:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%
És jó szónok lett,mint én.
2013. aug. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
31%
Én annyit tudok róla, hogy szörnyű gyerekkora volt. Az apja a lehető legbrutálisabban bánt vele, ütötte-verte, /gyakran korbáccsal/ rugdosta, megalázta és megszégyenítette. Valószínűleg ezért lett elmebeteg...
2013. aug. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
87%
Hitler nem volt még mindig elmebeteg. Az biztos, hogy a háború végére szét stresszelte magát, folyton ideges volt, ami nyilván érthető, ha épp elbuksz egy 6 éve tartó háborút, de őrült nem volt. Egy örült nem jut ilyen magasra.
2013. aug. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
19%
Hármaska,szobatársak vótatok Lipóton?Vagy csak hallottad...
2013. aug. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
89%

[link]


Olvastad már ezt?

Jó könyv, érdemes beszerezni és végignyálazni.


Amúgy meg ja, valószínűleg tényleg azért lett ilyen Hitler, mert az apja elég kegyetlen volt vele és terrorban tartotta az egész családot. Az anyját nagyon szerette, mert ő testesítette meg neki mindazt, amit az apjától nem kapott meg és ő állt ki érte mindig, amikor az apja bántotta.


Szónokolni szerintem nem volt nehéz neki. Átolvasott pár könyvet, gyakorolt rá és kész. Én azt nem értem, hogy szerinted miért kellenek példás tanulmányi eredmények ahhoz, hogy valaki jó szónok legyen.

Amúgy a legmegragadóbb részei a szónoklatainak pont azok, amikor elengedi magát és nem figyel oda semmilyen szabályra, csak beleéli magát a mondandójába.

2013. aug. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
76%
Hatos,jeles.
2013. aug. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
64%
Én a Main Kampf-ot olvastam és ott nem említi hogy milyen volt az apja. Ha jól emlékszem Bécsben járt iskolában és építészetet tanult, rengeteget olvasott, figyelte, elemezte a társadalmat és később kezdett csak a politikával foglalkozni. EGy hosszú és átgondolt folyamat vége volt az amikor rájött hogy a zsidók nem épp a legerkölcsösebb emberek, hogy ferdítik a valóságot (már akkor is) és hiába éltek ott (Németországban) "a zsidó nem német".
2013. aug. 20. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
21%
Hitler elmebeteg volt. Bár ma sokan védik. Ennek oka részben a rossz gyerekkor volt. A diktátoroknak nem kell sem műveltnek, sem okosnak lenniük. Elég, ha hatásosan szónokolnak, de ehhez sem kell műveltség.
2013. aug. 20. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
28%

hat ez a kerdes nyilvan idevonzotta a nehany hitlerrel szimpatizalo kommentelot - a zsigeri zsidogyulolet mint atgondolt folyamat *facepalm*.


nem ertek a temahoz, de nem hinnem, hogy a nemet v angol wikipediaban szereplo forrasokon tul rengeteg uj adat lenne. nyilvan szetkutattak mar a temat, sok mindenkit erdekel.

Ha valami uj kiderul talan legeloszor(legegyszerubben) a nemet wikipediaban keresnem.

2013. aug. 20. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
87%
#9 Én a zsigeri Hitler-gyűlöletet jobban észrevettem a válaszokban. Nyilván nem volt egy szent ember Hitler, de azért volt, amit jól csinált, hiába állítja az ellenkezőjét a zsidó propaganda.
2013. aug. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!