Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Szerintetek baj, hogy a babám...

Szerintetek baj, hogy a babám szopi közben nem néz rám? 3 hósan anno csinált olyat, hogy megszakította a szopit és rám mosolygott széles mosollyal, de alapvetően nem néz rám, miközben szopizik. Most 9 hós.

Figyelt kérdés
2017. ápr. 3. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy 9 hónapos "betolja" nagyjából 5-10 perc alatt az adagját, aztán már újra fontos és halaszthatatlan dolga van. Nem, egyáltalán nem gond. :)
2017. ápr. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Igen baj, kihasznál téged, csak a cickó miatt tart, amúgy titokban más anyukához jár.
2017. ápr. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak szoptatás közben nem, vagy kerüli a szemkontaktust egyébként is?
2017. ápr. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2-es! Végre felnyitottad a szemem. Mindig is sejtettem, hogy ez áll a háttérben!


Köszi a válaszokat! :)

2017. ápr. 3. 15:09
 5/7 A kérdező kommentje:
3-as. Csak szopi közben. Szemkontaktust tart, nevére hallgat. De szopi közben valahogy nem akar rám nézni.
2017. ápr. 3. 15:10
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azért, mert arra használja, amire való: evésre. Megeszi, ami kell neki, mert éhes, aztán halad tovább.
2017. ápr. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%
Érdekes, engem meg az bosszantott kicsit, amikor szokásává vált szopi közben felnézni rám, olyan kettőt szív, egyet néz ritmusban. Mert néha olyan hirtelen leszakította magát rólam, hogy az nekem nem mindig volt túl kellemes. Most lesz hat hónapos, most is csinálja néha, de egyre inkább az a jellemző, hogy öt perc alatt betermeli az adagját, majd lefordul a ciciről és dumál meg sikongat. :)
2017. ápr. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!