Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Prevenar13 oltást beadta...

Prevenar13 oltást beadta valaki a gyerekének?

Figyelt kérdés
Kislányom fel éven belül 3 - szor volt vírusos tudogyulladasos, az orvos ajánlotta ezt az oltást! Tapasztalatokat szeretnek hallani, aki beadta használt? Köszönöm
2017. júl. 9. 11:51
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Már a kötelező oltási sor része.
2017. júl. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Romaniaban meg nem, azert kerdeztem, amugy tapasztalatra vagyok kivancsi, nem arra hogy kotelezo vagy nem...koszi
2017. júl. 9. 14:09
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Mi azt honnan kellett volna tudjuk hogy Romániából írsz? Egyébként semmi pénzért nem adatnám be.
2017. júl. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Miért nem ott kérdezősködsz?


Tudod, azért lényeges hogy ITT kötelező, mert ebből adódóan NEM tudunk segíteni abban, hogy "használt-e", mert az oltás következtében eleve nem találkozunk a betegséggel.

2017. júl. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azért nem érdeklődtem itthon, mivel az oltás nem kötelező!!! Emiatt tettem fel a kérdésemet, reménykedve hátha lesz valaki aki azt mondja például hogy: "mi beadtuk es azt vettem észre hogy .... " köszönöm az eddigi valaszokat
2017. júl. 9. 16:17
 6/10 anonim ***** válasza:
Nemetorszagban nem kotelezo. A fiam megkapta. Nem vettem eszre semmit.
2017. júl. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nemetorszagban nem kotelezo. A fiam megkapta. Nem vettem eszre semmit, mondjuk elotte nem is volt beteg. 4-6 es 16 honaposan kapta az oltas reszleteit. Ha valaszthattam volna, nem adattam volna be (az apukaja akarta igy).
2017. júl. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az oltástól az immunrendszere tanul, megtanulja legyőzni az adott típusú kórkozó(ka)t. Ha az immunrendszere gyenge, akkor a legyengített kórokozó is tüneteket okozhat, amelyek ijesztőek lehetnek, de ez nem az oltás hibája, hanem az gyerek immunrendszeréé. Ha ezt mindenképpen meg akarod előzni, kezdj el neki nagyobb dózis C-vitamint adni két héttel az oltás előtt. Pl. 1 g-ot, tablettában (attól kevésbé lehet hasmenése, de hozzá is szokik a bél), félbevágva. Nagy korttyal le tudja nyelni, talán sikerül játékosan megmutatni neki, hogy ezt kell tennie.


Ezzel sokat erősítesz az immunrendszerén, hatékonyabban tud fellépni a legyengített kórokozóval szemben, és miután kifejleszti a szervezete az antitesteket, azokat hatékonyabban is tudja használni.

2017. júl. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jo tanácsot!
2017. júl. 12. 19:28
 10/10 anonim ***** válasza:
A pneumococcus baktérium, nem segít megelőzni a vírusos tüdőgyulladást.Ergo az oltás beadása után még simán lehet vírusos tüdőgyulladása.
2017. júl. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!