Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Hallottatok már a fonálbeültet...

Hallottatok már a fonálbeültetéses akupunktúráról, most mondta a dévényesünk, hogy nagyon szépe eredményeket lehet elérni vele sérült gyerekeknél?!

Figyelt kérdés
2010. máj. 29. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Pestszentlőrincre jártam a LAN doktornőhöz!

Igaz teljesen más okból, a teherbe esés hiánya miatt!

Nagyon eredményes volt a 3. kezelés után! Minden eredményem tökéletes lett!

Viszont láttam sok gyereket is, és beszélgettem a szülőkkel! Nagyon, nagy előre haladást tapasztaltak pár kezelés után! Tehát eredményes nagyon!

Amit el tudok mondani, azaz, hogy tetőtől-talpig szúrkálnak 30-50X elől is, hátúl is!

Egy vastag tűbe teszi a cérnát és, azt nyomja le a bőr alá hirtelen mozdulattal, aztán megnyom rajta egy nyomógombot és így küldi bőr alá a cérnát! Ami 3 hétig stimulálja az akupunktúrális pontot! Tehát 3 hetente kell ismételni a kezelést! 1 kezelés 13.000forint körűl van!

És nem fájdalom mentes eljárás, sőt még 2-3 napig erős izomláz szerű fájdalom érezhető! Viszont megéri, ha javulást eredményez!

2010. máj. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia


Én az 1 éves kisfiamat szeretném oda vinni, genetikai rendellenességgel született 1 éves és még nem tud ülni, mászni, gagyogni sem és a hallása sem tökéletes. 2 hónapos kora óta dévényezünk, de már látom, hogy nem hoz eredményt, és hát a korafejlesztés sem. A Petőbe gondoltam, hogy elviszem, de ott is csak korafejlesztés folyik, azt itt is csináljuk. Most ebben nagyon bízom, nagyon szeretném megpróbálni neki hátha segítene, bár mondod, hogy nagyon fáj, szegénykém annyi fájdalmat ért már át:-(

2010. máj. 29. 16:27
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Több kisbabát is láttam ott, ügyesen csinálják lehet a baba nem érzékeli annyira, mivel nem tudja mi fog történni! Fél óra kb 1 kezelés!

Próbáljátok meg, mert tényleg segít ez a módszer!

Nagyon sok szerencsét, teljes felépülést, és jó egészséget kívánok a babádnak!

2010. máj. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy megosztottad velem a tapasztalataidat. Még azt leírnád nekem, hogy pontosan hol csinálják ezt és ki?
2010. máj. 30. 09:49
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Dr. Dang Phuong Lan

Akupunktúrás és fonálbeültetéses szakorvos

06/20-9926652, 06/30-9329020

email: dangphuonglan@hotmail.com

Bp. Kispest (nem Pestszentlőrinc)

Nyugodtan írj Neki emailt, kérdezz bármit!

Egy tünemény, nagyon fiatal Vietnámi doktornő! Egyébként gyermek fül-orr-gége szakorvos is!

Folyamatosan jár a hazájába, továbbképzésekre!

2010. máj. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!