Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Asperger szindrómám van és...

Annregin kérdése:

Asperger szindrómám van és egyszer zseni, máskor idióta jött ki az IQ teszten a pszichológusnál. (A szóbeli IQ teszten magasan az átlag feletti, az írásbelin mélyen az átlag alatti. ) Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Ha az elsőszülött IQ-ja magasabb mint a másodszülött IQ-ja, akkor az elsőszülött elsőszülöttének az IQ-ja magasabb mint a másodszülött elsőszülöttének az IQ-ja?

(Egy másodszülött másodszülöttének esőszülötte vagyok.)



2018. márc. 11. 22:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem
2018. márc. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Miről mit gondolunk?
2018. márc. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

Kételkedem abban a tesztben, amivel vizsgáltak.

Olvasgass az öröklődés témakörében!

Az IQ egyébként se jelent műveltséget is.

2018. márc. 12. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Azért írtam oda, hogy: "Mit gondoltok", mert nem lehet feltenni a kérdést, ha nincs a fogalmazás végén egy kérdőmondat.

2018. márc. 12. 16:21
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Jó, de mi a kérdésed?
2018. márc. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy ez a kis történet az IQ-tesztek képességmérő képességéről árulkodik...
2018. márc. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Metionin ***** válasza:
100%

Milyen az a szóbeli teszt? Én olyat még nem hallottam.

Amúgy én is aspi vagyok és az is nagyban befolyásolta a tesztjeimet hogy mennyire vagyok épp stresszes, van-e zavaró tényező a közelben meg ilyenek. Pl. a Mensa tesztnél engem rendkívül frusztrált az időkorlát de egy másik hasonló, ám hosszabb tesztnél nem volt ilyen és érdekes módon az hamarabb kész is lett. Kisebb koromban meg ha volt valami zaj vagy ilyesmi, akkor nem lehetett rávenni hogy együttműködjek a tesztekben. Volt hogy a fal színe zavart és eltakartam a szemem, úgy ültem.

2018. márc. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az Aspergered mellé, még diszlexiád is van, csak nem tudsz róla. Én ezt gondolom.
2018. máj. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!