Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » A múlt héten ellopta a fiam a...

A múlt héten ellopta a fiam a lány osztálytársa tornacsomagját. Hogyan tudom titokban visszaadni neki ami az ővé?

Figyelt kérdés
2010. jún. 15. 11:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

szia, nem lehet hogy a fiad szerelmes az adott leányzóba? :)

én nem szégyeníteném meg. de azért elbeszélgetnék vele. ha nem akarja bevallani neked, hogy miért lopta el, mondjuk ha az általam megnezvezett ok áll fenn, akkor is mondhatod neki, hogy ha ezért vetted el, akkor megértelek, de akkor is vissza kell adnunk neki, ami az övé. én ebben az esetben nem forszíroznám hogy nagyon bűnbánjon. akkor elfogadható a véletlenül összefogta mese. ha vizsont másért , mondjuk mert pont hogy utálja és ki akart vele tolni, akkor jó, ha együtt adjátok vissza a és a kölök bocsánatot kér. sok oka lehet csak azt akarom mondani, ki kéne deríteni hogy mi volt .

2010. jún. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

"ma 10:42"

válasz


Nagy nehezen sikerül kideríteni, hogy amit írtál is, szexuális indítatásból lopta el a tornacsomagot. Nagy nehezen kitudódott, hogy tetszik neki a tornadressz és szerette volna kipróbálni milyen. Talán ez lehetett az oka, de többet nem tudok róla, többet nem mondott.

2010. jún. 17. 14:51
 13/18 A kérdező kommentje:

"ma 11:45"


válasz


Végül is megbeszéltem a napközis tanárnővel és úgy láttuk, hogy a fiamat ne hozzuk kellemetlen helyzetbe, elég szégyen az ha tanárnénije tud a lopásról.


Végül a tanítónénije adta vissza a csomagot az évzárón. Sajnos néhány dolog nem volt benne és ez a tanárnéninek és nekem is kínos volt. Nem volt benne a fekete hajpántja és egy harisnya sem, de ezeket mi megvásároljuk, ezzel nem lesz gond, legalább is ebben állapodtunk meg. a kislány nem tudja, hogy a fiam lopta el, de szerintem valamit sejt, mert annyira aranyos volt, hogy egy nyalókával meglepte a fiamat. Szerintem biztosan megbocsáltana, ha ki is tudódna, de szerintem sejt is valamit.

2010. jún. 17. 15:01
 14/18 anonim ***** válasza:
81%

ez de aranyos

szerette volna kipróbálni hogy milyen x,DDD

2010. jún. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
38%

A kis transzizsák XD


Marhára nem volt jó ezt tenni.A fiadnak kellett volna odaadnia nem titokban,mégtöbb hazugsággal visszaadni:/

Majd ha egy nagy értéket lop el is ez lesz?

2010. jún. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
100%
A legegyszerűbb ha feladod postán név nélkül...
2010. jún. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Szerete volna kipróbálni milyen a tornadressz? :)

Ez tényleg aranyoos :)

2010. jún. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
:))
2010. jún. 27. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!