Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 16 éves lány vagyok és a múlt...

16 éves lány vagyok és a múlt héten lefeküdtem a barátommal! Ez volt nekem az első! Attól félek hogy terhes lehetek! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
a srác elvileg nem használt gumit!!vagyis hát láttam mikor feltette de aztán levette mert nem volt kényelmes és rossz minőségű gumi volt!!! 3-4 percig nem volt rajta aztán kivette!! elvileg nem élvezett belém de mégis félek hogy valami nagy baj van!!!már megkérdeztem egy két barátnőmet ők nyugtattak remélem igazuk van!!! a szüleimnek nem merem elmondani mert még mindig azt hiszik a kicsi ártatlan lányuk vagyok!!!! nem tudom mit csináljak!!! jövö héten elvileg kiderül hogy mi lesz!!!
2008. okt. 15. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Előváladéktól is teherbe lehet esni,de a te érdekedben remélem nem vagy az.Amit tudsz tenni,hogy ne kelljen sokat idegeskedned,hogy veszel egy jó minőségű tesztet,pl Gabriel,és reggeli vizeletből megnézed.
2008. okt. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha kimarad a mensid, akkor csinálj tesztet reggeli első pisiből!

Ha jövő héten derül ki, vagyis akkor kell megjönnie, és múlt héten csináltátok, akkor az 10-14 nap kb, amiből arra következtetek, hogy vagy a peteérésedkor, vagy azután egy kicsivel szexelhettetek, - az előváladékban pedig vannak életképes spermák, ami beléd mehetetett, mégha a pasi nem is "ment el". Azt is tudjuk, hogy nem kell egy liter lötyi a gyerekhez, egy darab kell összvissz, csak az ügyes legyen.

Hát, egyelőre csak reménykedhetsz, hogy az előváladékban lévő spermák egyike sem volt ügyes...!

Ilyenkor már csak a para marad, én nem hiszem, hogy megéri gumi védekezés nélkül szexelni, utána meg rémeket látni hetekig, hogy terhes vagy-e vagy sem...

Ha a gumi kényelmetlen, akkor ne dugja be a pasi!!! Vagy írass gyógyszert!!!

2008. okt. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Olyan sok ilyen kérdés volt már!!! Hányszor kell az embernek leírnia, hogy KINCSEM BOGARAIM ne szexeljetek védekezés nélkül!!! ( 16 évesen meg még szerintem pláne ne, de ez már a ti döntésetek)

Az előttem szólok is írták: 1 DARAB SPERMIUM és kész a baba... Az én párom sem szereti a gumit... úgyhogy nem is vagyunk együtt peteéréskor, megoldjuk máshogy... ( de nekem van egy speciális computerem, amivel nap mint nap nézzük, hogy mikor lehet esély babára...ha a legminimálisabb esély felmerül, még csak 3-4 percre sem teszi be!!!) Tessék erre odafigyelni! Ha kényelmetlen neki, keressen mást vagy kössön csomót a kukacra... vagy oldjátok meg másképp. Tessék EGYÜTT egy kicsit utána járni a dolgoknak, hogy hogy működnek.

( arról meg már nem is szeretnék írni, hogy /amennyiben a srácnak nem Te voltál az első/ valószínüleg másnál sem volt kényelmes a gumi... és akkor rögtön itt a következő probléma: A NEMI BETEGSÉGEK...

Azért légy szíves írd meg, hogy megjött e? Nagyon drukkolok! Ne görcsölj rá és ne gondolj folyton arra, hogy akár terhes is lehetsz, mert akkor biztosan késni fog! Azért vegyél egy terhességi tesztet, s ha ne adj ég 3 napot késne, csináld meg, hogy megnyugodj! RENDI?!?

Várom a választ!

2008. okt. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bogárka, mi a helyzet???
2008. okt. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!