Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Kisgyerekes anyukák, más is...

Kisgyerekes anyukák, más is magára ismer ebben a jelenetben?

Figyelt kérdés

Én mintha csak magamat látnám :D


[link]



2018. aug. 4. 16:12
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
0%
😂😂😂😂😂
2018. aug. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
10%
Fiúknál szerintem ez a dolog esélyesebb. De a felség Linette jól kezeli a dolgokat általában :-D Én nyilván megbolondultam volna már. Egy gyermekem van, és lány.
2018. aug. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 Coffelia ***** válasza:
46%
Nekem legfőkeppen az tetszik, ahogy betojik a rendőr anyutól :D
2018. aug. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Hát amilyen elmebeteg fejet vág Lynette 1:20-nál, az alapján nem is csodálom :D
2018. szept. 1. 12:07
 15/26 anonim ***** válasza:
7%
Rendőr helyében, Igennel válaszoltam volna, aztán ha Anyuci hisztizik, lelövöm. A gyerekek meg mehetnek a lelencbe, ott majd megnevelik öket. Önvédelem, az ilyen pitsák meg hulljanak.
2018. szept. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
55%
Egy gyereket tervezünk, nem többet! Sem a ketszeri szülést, sem ezt nem tudnám bevállalni!
2018. szept. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
16%
A filmben is rossz volt nézni, élőben nem bírnám. Bőven elég 1 gyerek :)
2018. dec. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
54%

Had egészítsem ki a leírást; A szüli felikben (mert ez onnan van) a két srác hiperaktív, ha jól emlékszem és adott nekik a doki rá gyógyszert, amit Lynette-nek nem volt szíve beadni neki.


Azt hittem elsőre, hogy ez az a részlet, amikor kirakja őket az autóból :D


Lynette karakterét amúgy a Kayla-s időszakban megutáltam. Jó, nem az ő gyereke volt, Nora halála után, amikor látta, hogy Kayla haragszik rá, távolságtartó volt a lánnyal és szerintem itt nagyon elrontották Lynette karakterét, mert ahelyett, hogy bemutatnak egy történetszálat, amiben eléri, hogy Kayla megszelidüljön és ne viselkedjen pszichopataként, bemutatják, hogy van a gonosz kislány meg a szegény Lynette...


Egy lánynak meghalt az anyja, egyke volt erre kapott 4 testvért, össze volt zavarodva, dühös volt és le kellett vezetnie valakin. Nem értem ezt hogy lehet úgy beállítani, hogy ő az antikrisztus.

2019. febr. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
51%

Az adott jelentet nálam biztos nem történne meg, mert addig nem indul az autó, amíg nincs mindenki bekötve...


Az idegállapotot tekintve, nem, nem érzem így magam, 1 gyerekem van, aki 6 éves, tökéletesen elboldogulok vele. Többek közt ezért sem lett testvére, mert nincs több kapacitásom. Nem akartam egy idegbeteg anyát a gyerekeimnek, így lett egy kiegyensúlyozott anyja az 1 gyerekemnek.

2019. márc. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Hányszor emeled még ki ezt a kérdést?
2019. márc. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!