Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Kisgyerekes anyukák, más is...

Kisgyerekes anyukák, más is magára ismer ebben a jelenetben?

Figyelt kérdés

Én mintha csak magamat látnám :D


[link]



2018. aug. 4. 16:12
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Amit én számoltam, eddig minimum 4x volt kiemelve, de gondolom ennél már többször is előfordult...
2019. ápr. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Aztaa, hetek óta nem láttam kiemelve a kérdést. Azt hittem már valami baj történt a kérdezővel :)
2019. máj. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Deee mieert???


Mi a francert emeled ki a kerdes, kutyat se akar ra valaszolni 😂

2019. júl. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
51%
Pff ultra gáz! Szerencsére ilyen nálunk nincs. És nem azért, mert csak 1 gyereket terveztem, ugyan már! 1 gyerek mégjobban az ember fejére nőhet, ha a szülő nem képes fegyelmezni! Ja, 5 gyerekem van. :D
2019. szept. 25. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
52%
Ha nyolcadszor is emeled ki senki le se szar téged meg a neveletlen kölkeidet.
2020. márc. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Normális itt néhány válaszoló? Nem hinném.


Nekem egy gyerekem van, ő nem viselkedik így, de szerintem ez inkább a természete miatt van, és nem kimondottan a nevelés. Ő még kisebb, ülésben ül, így természetesen mikor beleül, bekötjük, és ez gyerekzáras.


Mivel egy fecske nem csinál nyarat, így nincs kivel szórakoznia, de amiatt szokott minket nyüstölni, hogy olyan zene szóljon, amit szeret...


Viszont én senki fölött nem törnék sose pálcát. Egyébként Linette a sorozatban szerintem összességében véve jó anya volt, csak hát tekintve a helyzetet, nem volt neki könnyű. Én megértek mindenkit.

jan. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!