Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Valaki latta youtubeon a...

Valaki latta youtubeon a 10eves kislany machetaval fenyegetozos videojat?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok rola? A szulok is hibásak lehettek a neveleseben?

2018. aug. 28. 17:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Linkeld be!
2018. aug. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
2018. aug. 28. 19:43
 3/17 anonim ***** válasza:
23%

Hol lehet ezt jelenteni?

Nem töröltetni akakrom a videót, de jobb lenne, ha a gyámügy is ránézne a gyerekre mielőtt felnyársalja a nagyanyját.

2018. aug. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%

Leírom először mit gondoltam: Ez egy szerep, amit eltanult a szüleitől. Olyan, mint egy magnószalag, azt adja vissza. Vagy az anyja beszél így, vagy az apja. Ők ugyanígy védik meg az álláspontjukat. Szörnyű látni, hogy egy 10 éves gyerek így beszél, de erősen érezni lehet a modorosságot, nem érzem ijesztőnek, ahogy írtam, azokkal a szóbeli eszközökkel védi meg magát, amit eltanul. Egyébként olyan mint az a hal, aki mérgében felfújja magát, puffog kettőt, aztán leereszt. Nem komoly a fenyegetés szerintem. Volt egy roma lány osztálytársam, nagyon kedveltem. Egyszer valaki durván beszólt neki, elővette a bicskáját és meglóbálta. Mondott egy-két cifrát és lenyugodott, nem lett belőle gyilkos, semmi ilyesmi. Ma már családanya, dolgozik stb.

Aztán kicsit mélyebbre gondolva, a nagymamáját is így fenyegeti meg, egy kicsit durva, de az is lehet, hogy benne volt még a szerepben, és nem gondolta komolyan. Remélem


Te hogy látod?

2018. aug. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
32%
Szégyen...
2018. aug. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
53%
Nem tudtam végignézni! Undorító kis patkány. De elvernem. A szülei hasonló kotonszokevenyek lehetnek. Borzalom.
2018. aug. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
27%
Hányinger. Neveletlen kis dög. Úgy pofánvernem, hogy egy foga nem maradna, az ilyen komolyan ezt érdemelne. Hihetetlen, hogy ilyen létezik. Szappannal kéne kimosni azt a mocskos pofajat. Az ilyennek hol vannak a szülei?!
2018. aug. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
71%

Első két percet néztem végig, ennyi nekem elég is volt. A szófordulatait és stílusát felnőttől (nyilván a szüleitől) vette át.

Gyámügy ráugorhatna a témára és elvehetné a szülőktől, mert pár év múlva már nemcsak fenyegetni fog a machetával.

2018. aug. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
27%
Vicces volt :) Ja, amúgy a többiek már leírták előttem...Mindenesetre én jót röhögtem :D
2018. aug. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
85%
Le lehet pontozni, akkor is szégyen.
2018. aug. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!