Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mi lehet az oka szerintetek?

Mi lehet az oka szerintetek?

Figyelt kérdés
Vendégségben voltunk és ott találkoztam egy 2 éves kislánnyal. Normális dolog hogy a kicsi 2 nap után sem akart semmilyen kapcsolatot teremteni velünk felnőttekkel,nem is mosolygott még az anyukájára sem egyszer sem. Nem mutogatta a játékait,olyan elutasitó volt ha közeledni próbáktunk felé. A lányomra nem így emlékszem ebből a korából,természetesen az idegenektől ő is félt,de egy idő után felengedett,és kicsit barátságosabb lett ha jött valaki hozzánk. Túl reagálom,és vannak ilyen elutasitó gyerekek? Olyan furcsa volt nekem a viselkedése,félek nehogy autista legyen.

2019. jún. 16. 06:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
99%

Miért kell mindig mindig mindig autizmussal jönni egyből??

Ez komolyan sértő azokra nézve, akiknek ez a "diagnózisuk".

Egyébként igen, vannak ilyen kisgyerekek, nem kell ehhez autistának lenni.

2019. jún. 16. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Neked miért kéne ettől félni? Féljenek a szülei.

Most nagy divat mindenkire ráaggatni, hogy autista.

2019. jún. 16. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem akartam sértő lenni,de akkor is feltünt hogy olyan kis magának való a kislány,és mintha ott sem lettünk volna. Nem nézelődött kiváncsian hogy hát ezek meg kik,semmi reakció,csak úgy elsétált mellettünk.
2019. jún. 16. 06:56
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Le is írtad a választ. "Olyan kis magának való" .

A gyerek is ember. Sok oka lehet, hogy ilyen volt. Nem érdekelted, melege vo!t...

Amúgy egész nap baljósan figyelted, hogy azt is tudod, hogy az anyukájára sem mosolygott? Az is zavaró, ha egy rokon árgus tekintete mindig rajtad van.

Sztem örülj neki, hogy nem állandóan produkálta magát és tudtatok tőle beszélgetni. Ott vannak a szülei, védőnő, háziorvos, akik figyelnek rá.

2019. jún. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A családi háttere valóban nagyon kusza,kb 7 hónapos volt mikor az anyja elhagyta,most más neveli,őt neveztem meg fent az anyjaként. Tehát nem a szülő anyja neveli.
2019. jún. 16. 07:19
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor még egy ok, hogy miért lehet zárkózott.

A te lányod más körülmények között nőtt fel, pláne felesleges hasonlítgatni.

2019. jún. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szegény kislány. Anélkül is van elég baja, hogy te analizálgatnád.


Különben is: mégis miből gondolod, hogy te olyan érdekes vagy? Miért kellene egy 2évesnek csak azért foglalkoznia veled, mert épp ott vagy?

2019. jún. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Miért kell egyből támadni? Feltettem egy kérdést,mert valamiért felkeltette a figyelmem a kicsi viselkedése. Nem analizálgattam és nem figyelgettem,de a válaszaitok alapján rájöttem hogy ezek szerint a 2 évesek nem érdeklödőek és nem mosolyognak illetve nem is néznek soha senki szemébe.
2019. jún. 16. 11:05
 9/11 anonim ***** válasza:
Te ki vagy a kislánynak? Miért te aggódsz? Neked nincs mitől félned
2019. jún. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szegény kislány biztos egy életre meg fogja szenvedni, hogy az anyja elhagyta. Miért kell megkérdezni, hogy ennek mi az oka, hogy így viselkedik, amikor tudod, hogy az anyja elhagyta a gyereket???
2019. jún. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!