Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Szerintetek ezek a dolgok...

Szerintetek ezek a dolgok utalhatnak a szobatisztaságra való hajlamra?

Figyelt kérdés

-16 hónapos kisfiam, jóideje ha kakilnia kell elvonul egy sarokba (mostanság akár külön szobába is). -Utána mutat a pelusára. De ha nem mutat magától és én megkérdezem hogy hol a kaki akkor megmutatja.

-Akkor is fogdossa a pelust ha sok benne a pisi.

-Amúgy éjjel alig vagy a legtöbbször nem is pisil. Szinte mindig üres a pelusa reggelre.

(Kb 10 órát alszik egyben)



2020. jún. 7. 22:13
A kérdező szavazást indított:
Utalhat, érdemes lenne a bilivel próbálkozni
Semmit nem jelent, életkori sajátosságok
36 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Nálunk ez mind ugyanígy volt, most 3 éves, nem szobatiszta.
2020. jún. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%

Nálunk is így volt

2 évesen nem szobatiszta, pedig bilije is van

2020. jún. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%

Ezek szerintem nagyon pozitív dolgok.

Kéri is hogy legyen kicserélve a pelenka? Igényelné, hogy pelenka nélkül legyen? Érdeklődik bili, wc után?

Igazából jön a nyár egy óvatos, minden elvárás nélküli próbálkozás nem árthat, feltéve ha tényleg nem erőltet az semmit.

Én kicsiben kezdenék: egy egy új mese ami erről szól, ha még nincs akkor bili, wc szűkitő vásárlás, wc-zéró menetének eljátszása babákkal, plüssökkel, stb.

2020. jún. 8. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
87%

Nalunk igen

2 evesen szobatiszta is lett a fiam

2020. jún. 8. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!