Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Szobatisztaságra szoktatásnál...

Szobatisztaságra szoktatásnál használható egészségügyi betét pelus helyett?

Figyelt kérdés

2éves kislány

Pl. otthon a lakásban

nem pelust adni rá, hanem bugyit éjszakai betéttel

így érzi h nem pelus van rajta, de ha bemegy se ázik minden azonnal a lakásban eleinte

mennyire megoldható? Van más aki így csinálta amikor zajlott a szoktatás a szobatisztaságra?

köszi



2020. szept. 19. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus,dehogy!!!
2020. szept. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ennek mi értelme van?

Bugyipelenkát adj rá!

2020. szept. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem jò, nem elèg nedvszìvó, ès túl műanyag a felülete.
2020. szept. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy szétázna az egész, folyna összevissza a pisi, a székletről nem is beszélve... Egy betétnek nem ekkora a nedvességszívó ereje.
2020. szept. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit gondolsz, azon a kis testen egy éjszakai nagy lepel milyen érzés lenne? Hát nem természetes.
2020. szept. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
próbáld ki egyszer, hogy elkezdesz vizet önteni egy betétre, majd meglátod, nem fog annyira sokat fel... meg négyesnél a pont, mi lesz ha bekakil?
2020. szept. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés első felére, ahogy a többiek írták, a válaszom: NEM!

A másodikra: nekem "véletlenül" kezdődött a pelusról leszoktatás, mert este 10-kor vettem észre, hogy elfogyott a pelenka, és csak másnap délben tudtam venni. Persze éjjel bepisilt, nem gond, de másnap délelőtt, az amikor a szabadban voltunk (nyár volt, és forró hőség), szólt, hogy "pisilek", és már abban a percben pisilt is. Ezt még 2x eljátszotta , és gondoltam, akkor minek adjak rá pelenkát nappalra - eddig sosem szólt, most egyből. Pár nap alatt átszokott. (Kaki miatt már korábban is szólt.) Ha nem kezdi el jelezni, hogy pisilnie kell, biztos továbbra is ráadtam volna nappalra a pelust, de úgy tűnt, már érett rá. Ne sürgesd, úgyis jelzi, ha felkészült rá lelkileg :)

2020. szept. 20. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
NEM, hamar átázik és takaríthatsz, vannak le-fel húzható bugyipelusok, meg bilire szoktató bugyipelusok.
2020. szept. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!