Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Mennyi idő után vettétek le...

Mennyi idő után vettétek le éjszakára is a pelenkát?

Figyelt kérdés
Mennyit vártatok vele, amikor már rendszeresen száraz maradt az éjjeli pelenka?
2021. júl. 14. 10:10
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
1 hét reggeli szárazság után.
2021. júl. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
1 hetet vártam. Ha addig minden esti pelus száraz volt, akkor vettem le, de így is volt még baleset időnként.
2021. júl. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Én vagy 3 hetet vártam még, mert olyan hihetetlen volt, hogy egy csapásra szobatiszta lett nappalra és éjjelre is. Azt hittem, a nappali után az éjjeli még x idő lesz. De tök felesleges volt, mindig száraz maradt, szóval levehettem volna akár azonnal is. Nem is emlékszem balesetre.
2021. júl. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
2 hete szárazon veszem le. A napokban elhagyjuk. Nekem is hihetetlen, hogy egycsapásra nappalra és estére is szobatiszta lett egy azon időben. Ezért nem mertem még. Azt vártam, amit mindenhol olvasok, hogy hetek múlva várható az éjszakai.
2021. júl. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És amúgy a délutáni alvásnál is adtok rá vagy azt már előbb elhagytátok?
2021. júl. 14. 19:00
 6/6 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Először a délutánit hagytam el kb. 4-5 napja. Csak a saját fejem után mentem, nem jártam utána hogy így szokás-e. Ma már estére se kapott. Kíváncsi leszek 😄
2021. júl. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!