Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Szerintetek ha van rá lehetősé...

Szerintetek ha van rá lehetőség, akkor van értelme otthonra gyerek wc-nek? Könnyebben szobatisztul a gyerek?

Figyelt kérdés
2022. jan. 8. 14:28
A kérdező szavazást indított:
Van értelme
Hülyeség
50 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem felesleges beruházás meg gond arra a kis időre. Egy kissámlival meg egy ülőkeszűkítővel ugyanúgy tud wc-zni.
2022. jan. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%

Nálunk a bölcsiben sem volt motiváló erő, hiába ott végezte a fél csoport a dolgát és szem előtt is voltak ezek a pici WC-k.

Szerintem nagyon kicsi az az időszak amíg használják. Ezért kiépíteni én nem látom értelmét.

A fiam 2 éve szobatiszta, de simán a nagy WC-t használja.

2022. jan. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%

Még a bilit is kihagytuk. A pelusról a nagy wc-re szoktak rá, szűkítővel.

De a cégeket megértem, nagy piac a baba-mama-piac, ha abból élnék, biztos találnék ki ilyen és ehhez hasonló felesleges hülyeségeket.

2022. jan. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%

Mi szűkítőt vettünk a wc-re és egy fellépőt.

Kapott a kisfiam szülinapjára egy műanyag piszoárt és az első naptól kezdve oda pisil.

Szerintem nincs értelme egy külön wc-nek.

2022. jan. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
nincs értelme. ők a nagyokat akarják utánozni, teljesen jó a szűkítő. nálunk a bilit sem akarták egyáltalán
2022. jan. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
12%
Tudom off, de ez a "szobatisztul" annyira irritálóan hülye kifejezés, hogy arra nincsen szó... Nincs is ilyen szó. Szobatisztává válik, szobatiszta lesz. Még állatnál sincs olyan kifejezés, hogy "szobatisztul". Brrrrrrr...
2022. jan. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
Luxus, de egyébként simán, nálunk motiváló volt a kis vécé és elég sokáig kihasználható ha több gyerek van.
2022. jan. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
25%
Biztos, hogy nem ruházunk be külön WC-re arra a kis időre.
2022. jan. 9. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mindegy már be lett építve, piszoár van tervezve miután már nem használják.
2022. jan. 9. 16:04
 10/11 Vikuci79 válasza:
Jó lesz az majd később is, ha lesz unoka.
2022. jan. 10. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!