Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Pisis,kakis bugyit nadrágot...

Pisis,kakis bugyit nadrágot hogy mostok?

Figyelt kérdés
A kislányom most tanulja a szobatisztaságot, amúgy nagyon ügyes, szól, megyünk wc-re, de néha soká szól és pár csepp pisi bemegy mondjuk, mielőtt odaérünk a wc-re. Ilyenkor mit csináltok a pisis leggingsel, bugyival?Most 2 db ruháért nem fogok elindítani egy mosást, 2-3 naponta jön össze nálunk egy adag mosnivaló. De a szennyeskosárban se akarom bedobni büdösíteni. Ti mit csináltok vele? Vagy elég ha mondjuk beáztatom egy kis mosószeres vízbe és kézzel kimosom? Vagy mindenképp gépbe teszitek?
2022. jan. 31. 14:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
19%

Van egy lavór, abba beáztatom


Amúgy egyszer véletlen nem mostam ki/ áztatt be..4 nap után 3 szor kellett kimosni hosszú programon, és be is áztattam, mire nem volt ammóniaszaga.


Kakis baleset egyszer volt, ott kidobtam a bugyit inkàbb

2022. jan. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Kézzel kiölbítem, ha megszárad, akkor a szennyesbe teszem és késöbb - amikor elég összejön, géppel kimosom.
2022. jan. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Lavór,vanish szappan ( kaki) és beáztatom. Általában kézzel ki is mosom és csak gyors centrizem. Esetleg beáztatom, kifacsarom, hogy folt ne maradjon és úgy dobom a szennyesek közé gyakorlatilag majdnemhogy tisztán.
2022. jan. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
35%

Mosható pelenkánál a kaki nagyját bekotorjuk a wc-be, aztán a pelust kiöblítve, jól kicsavarva lehet 2-3 napig hűvös helyen gond nélkül tárolni. Ha csak pisis, akkor öblíteni se muszáj. Pár csepp teafaolajat kell tenni alá, ez a trükk, így lassabban büdösödik.


Gondolom bugyival is működik.

2022. jan. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
36%
Undorodva. Ami nagyon kulás, azt kidobom.
2022. jan. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
28%
kakás megy a kukába. pisivel is két kezemen meg tudom számolni, hány baleset volt, ott kiöblítettem és kicsit megdörzsöltem folyékonyszappanal és bedobtam a gépbe, aztán mikor összejött egy mosás akkor mostam
2022. jan. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%
Ugyanazt, mint amikor a pelenkából folyik ki. Kézzel kimosom, megszárad, megy a szennyesbe, és ha összejön egy adag, megy a mosógépbe. Szép is lenne, ha minden balesetes ruhát kidobnék...
2022. jan. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
12%

Kakás a kukába, én biztos nem nyúlnék hozzá, hogy kimossam.

Pisiset(a vizelet steril) kimosom kézzel, radiátor vagy nyáron napra és kész.

2022. jan. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
74%

Semmi extra, a pelenkát is mostam.

Az első gyereknél még ugyan nem, de ott se találtam kezelhetetlennek. Pisit minden előkezelés nélkül kimossa a gép. Annyi, hogy vagy 60 fok vagy fertőtlenítő adalék.

Kakis wc-be kiborítva, öblítve, kiterítve várja a mosást.

2022. jan. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
24%
miszpics mert nem vakarom a szart? :D hát jó... :D
2022. jan. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!