Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Mikor lett a gyereketek...

Mikor lett a gyereketek szobatiszta nappalra és éjszakára is?

Figyelt kérdés
Már elmúlt 4 éves , de éjjel még nem megy dolog. Nappal már 2,5 éves kora óta. Aggódjak, vagy várjak türelemmel még.
2022. ápr. 3. 14:30
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
12%

2 évesen kereken lett szobatiszta nappalra kb 1 het alatt. Holnap lesz 3 éves, ugy 1 honapja éjjel sem volt pisis pelus, 1 hete nem afok már rá.


4 évesen... hát nekem fura.

2022. ápr. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
76%

Most az 5 éves státusz vizsgálaton volt kérdés, hogy szobatiszta nappalra és éjjelre is.

Azt mondta a védőnő, hogy 5 éves korig kell.

Lányomnál 3 év, pár hetes korában kialakult mindkettő. Viszont a fiam még volt, hogy 10 évesen is bepisilt éjszaka. Aztán nem. Most 14 éves. Én nem vittem kivizsgálásra, mert nappalra nagyon korán szobatiszta lett. (2és fél év)

2022. ápr. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
2 évesen nalpalra ra 2 hetre egyáltalán nem pisilt ejjel a pelusba igy levetettem rola
2022. ápr. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
51%

#12

Ha egy 10 éves gyerek bepisil,ott bem kicsi a probléma,csak mondom !

2022. ápr. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
87%

Kedves 14-es! Nem állandó jelleggel pisilt be, kb 2 havonta 1*. De egyre ritkult. Amúgy hatodikos koráig kitűnő tanuló volt. Most kezdte a gimit. Matekból a legjobb volt egy erős általános iskolában. Beteg se nagyon volt. Megfázás, köhögés. Sportol 9 éve. Magatartása 4-es 5-ös.Itthon sem volt vele gond.

Kicsit későn érő, pl a lányok se érdeklik még....

Nem tudom mire gondolsz, amúgy.

2022. ápr. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem lelki eredetu problémára gondolt 14es
2022. ápr. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
76%

Köszi, 16-os. Nem hiszem, hogy lenne bármi. Nyugodt, kiegyensúlyozott gyerek.

A lányom (5 éves) sokkal nehezebb eset....

2022. ápr. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
61%
Igen,lelki eredetűre!Nagyon nem normális ritkán sem!Én azonnal orvoshoz vittem volna!
2022. ápr. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
65%
A férjem fia még 6-7 évesen is néha bepisilt éjszaka. Rengeteg vizsgálaton voltak, semmit nem találtak. 7 éves kora után megszűnt. Most 18 éves, nagyon jó tanuló az ország egyik gimijében, és programozónak készül. Egy gyerekkori barátnőm is sokáig bepisilt éjszaka, jó diplomája van, 3 nyelven beszél és jó pozícióban dolgozik. Semmiféle hatással nem lesz a gyerek életére. Ha komolyabb probléma lenne, akkor más tünetek is lennének.
2022. ápr. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
56%

Lányom 3 év 8 hónaposan lett nappalra, éjjel pedig 1 éves kora óta száraz volt (extrém a gyerek másban is).

Fiam a 3. szülinapja előtt kicsivel lett nappalra, az éjjelivel meg úgy vagyunk, hogy ha nem ébred, akkor száraz reggelre, ha ébred és vizet kér, akkor bepisil. De éjjel nem lehet bilire tenni, mert kiborul tőle. 3 év 1 hónapos.

2022. ápr. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!