Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Ebben az esetben mit tennél?

Ebben az esetben mit tennél?

Figyelt kérdés

Éjszaka átjön hozzátok a már szobatiszta gyerek, (mert pl. rosszat álmodott, fél a vihartól, vagy valami nyomasztja stb.)

Nem külditek ki, lefekszik mellétek. Reggel arra ébredtek, hogy bepisilt, a matrac átázott. (Tegyük fel, hogy nem egy egyszerű matracról van szó, hanem egy drágább típusúról.)



2022. ápr. 13. 19:14
A kérdező szavazást indított:
Veszek új matracot, kidobom a régit
Kiszárítom/átmosom
Más
30 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Marha nehéz a válasz :D


Ennyire életképtelen vagy?

2022. ápr. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Direkt nem magamra vonatkoztatva írtam.

Nincs gyerekem, azért kérdeztem meg, mert egyszerűen érdekelt, hogy mennyire oszlanak meg a vélemények erről.


Sőt, eredetileg olyan válaszokra számítottam, hogy "biztos nem aludnék többet abban az ágyban, kidobnám" stb. (Emiatt írtam, hogy tegyük fel, hogy a matrac drága.)

Egyébként ha ilyen helyzet adódna, valószínűleg én is átmosnám, kiszárítanám.

2022. ápr. 13. 20:34
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"Sőt, eredetileg olyan válaszokra számítottam, hogy "biztos nem aludnék többet abban az ágyban, kidobnám"


Az ilyen inkább ne vállaljon gyereket. A saját ruháját is lefogja hányni a gyerek. Akkor ezentúl meztelenül járatod? Balesetek történnek, és történni is fognak. Egy normális anya ebből nem csinál problémát.

2022. ápr. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kritikát, elfogadom.

Mostanában nem is szeretnék gyereket vállalni, még tanulok. Nincs körülöttem gyerek, ezért nem vagyok képbe ezekkel a dolgokkal.

(Soha nem leszek normális anya, mert fiú vagyok 😀)

2022. ápr. 13. 21:53
 5/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk vennék olyan matracvédőt, ami nem engedi át a vizet. Az ágyneműt meg lehet és kell is mosni. 💁

Én sosem értettem, hogy miért ilyen kérdések merülnek fel a gyerekvállalással kapcsolatban egy gyermek nélküli nőben.

2022. ápr. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocs, nem nőben, hanem fiúban. Most olvasom.
2022. ápr. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Megtörtént


Lehúzhatós huzat van hozzà..

Szerencsére gyors voltam, a szivacs nem lett pisis..

Kimostam..


Vicc, nem is a pelusmentes gyerekkel történt, hanem a diú oelusossal.

Khmm áll neki a kukac ha megébred és kinyomja a pelenkát , így kipisil



Azóta az én felemen, ahova a gyerekek szoktak feküdni van matracvèdő, nem csak a sajàt àgyukon.

2022. ápr. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!