Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Kifogytunk a pelenkaméretekből...

Kifogytunk a pelenkaméretekből, most mi legyen?

Figyelt kérdés
Jelenleg a Libero 8-ast használjuk (19-30 kg). Mindig nagyobbat hordott, mint a mérete, mert ha azt láttam, hogy vágja a gumi a lábánál, meg becsúszik középre sokszor a pelenka széle, nehéz le- és felvenni, akkor váltottam. Most még csak 11 kiló, de a 8-as is kezd már passzos lenni, de még elég messze állunk a szobatisztaságtól. Néztem a drogériában, és ennél nagyobb pelenka nincs, most mit csináljak?
2022. ápr. 21. 20:39
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%
Próbálj ki más fajtát.
2022. ápr. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
89%
Az én lányom kereken 20 kg és 5 éves lesz. Éjszakára kell neki pelus, 6-os méret dm-es. Nehezen tudom elképzelni, hogy a 11 kg-s gyerekedre nem jó a 8-as méret, legfeljebb azt, hogy nagy rá.
2022. ápr. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
92%

Akkor nem jól adod rà


13 kg-os gyerekem 5-ös oelenkát hord…

Laza rajta, de a 4-es és 4 + sem bír a vizelettel neki,de az sem vág be sehol…


Szóval a kérdés milyen magas, és hogy adod rá?

2022. ápr. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
92%
11 kilósan kicsi rá egy 8as pelus? Az én fiam 10 kiló, jó vastag combja van, de a dmes 4+ pelenka bőven jó rá. Nem kötekedésből, de biztos jól rakod rá?
2022. ápr. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
90%

Fiam 17kg, 97cm.

A lidlisből még az 5ös is jó volt rá, igaz csak estére kapta, 2 héttel ezelött hagytuk el.

2022. ápr. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
96%

Magas? Az én gyerekem magas és hiába 12 kiló, 5+-6 a mérete. Azért írtam a 6-ot mert volt egy betegsége ahol sokat fogyott és akkor már 6 kellett, de visszaesett 5+ra a fogyás miatt.

Az a lényeg, hogy mivel magas, ezért nem annyira a súlyt nézem hanem fogy mi a kényelmes. Nekem is soknak hangzik a 8 egy 11 kilós gyereken.

Más márkát próbáljatok ki.

2022. ápr. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
82%

O.O 11 kilós a lányom, a Pampers 4-es pelusát hordjuk már irdatlan régóta. Sehol nem vág neki. Jó, elképzelem, hogy neked husibb a babád, de azért még így sem tartom reálisnak a 8-ast. Hogy adod rá? O.o Én ráadnék a gyerekre egy 8-ast, kb a nyakáig érne, szinte biztos, hogy mivel nem fogja normálisan közre a kis combijait, kifolyna belőle kb minden.

Amúgy szerintem próbálj meg más típust. Vagy bakker, gyógyszertárban elérhetők felnőtt pelusok. Az egészen biztosan jó lenne rá egy ideig (*vicc).

2022. ápr. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
77%

3.vagyok


Emiatt kérdeztem, amit a 6. írt,


mert a lányomnál pont így volt.

Hiába keskeny a csípője ami miatt kisebb pelenka kellett volna, de a magassàga miatt egyszerűen a fenek vágatát épp csak takarta volna a pelenka (nyilván kis túlzással)Emiatt hiàba csatoltam már keresztbe egymáson a zàrófület, akkor is a nagyobb kellett, viszont 4-es pelenkából szobatisztult 11 kg-osan.Éjjelre egy ideig még kapott 5-ös pelust, azt is csak a magassàga miatt váltottam le.


( a fenti példa pedig a fiamra vonatkozott, épp aktuális)

2022. ápr. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Nadrágpelenkát használunk nem tépőzárast. Belebújtatom és teljesen felhúzom, a teteje pont eltakarná a köldökét, de lehajtom, hogy ne zavarja. 85 cm magas.
2022. ápr. 21. 21:03
 10/26 anonim ***** válasza:
92%
Akkor amúgy kipróbálhatjátok a tépőzárasakat, az azért jó, mert nem fix a szorossága, simán tudod lazábbra is csatolni, ha szorosnak ítéled, vagy keresztbe vagy lejjebb vagy akárhogy, ahogy kiadja jól. A nadrágpelusokban azért kisebb a mozgástér, még ha könnyebb is le-fel venni őket (egy dacoló gyereken főleg :D )
2022. ápr. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!