Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Meddig bírja ki pisilés...

Meddig bírja ki pisilés nélkül egy éppen szobatiszta gyerek?

Figyelt kérdés
Kisfiam 2,5 éves és most 1 hete vettük le végleg a pelust. Ma mentünk el először nélküle otthonról és persze pisilnie is kellett... Szerencsére ez egy parkban volt, de mivan ha éppen egy forgalmas helyen jön rá? Pisilhet bárhol egy bokorhoz/fához? Nem néznek furcsán az emberek? Az alap, hogy indulás előtt pisilünk, de ha szól, hogy pisilnie kell, mennyi ideig tudja visszatartani? Nem szeretném őt sem megalázni, hogy bepisil, de ez az utcán bárhol fütyielőkapás sem megoldás...

2022. máj. 6. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a korban ez még szerintem nen számít nagy dolognak. De ha kell pisilni, a szobatiszta fiam simán kivárja, amíg csendesebb, forgalom mentesebb helyet találunk erre a célra
2022. máj. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem teljesen rendben van, ha egy ekkora pici gyerek lepisili a bokrot. Engem sem zavart soha, akkor sem, amikor még nem volt gyerekem.
2022. máj. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%

Fiam 3 éves. 1 éve nincs pelusa

A mai napig, ha pl a boltban szol, hogy pisilni kell, otthagyok mindent és futunk ki. Oda a kocsinkhoz, azt elbújva lepisilheti a kerekét.

Vagy ma is pl elmentünk fagyizni. Szólt, pisilni kell. A kicsit apa kezébe nyomtam, mi meg mentünk a bokorhoz.


Én sosem problémáztam ezen. Kicsi. Az eső elmossa. Ha valakinek meg nem tetszik, tehet egy szivességet...


10 évesen már nyilván nem ezt fogja csinálni.


Lányomnál nehezebb lesz, egy fiúval könnyebb ezt megoldani.

2022. máj. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Én sem vagyok az utcán pisilés híve, nem szeretném a fiamat erre szoktatni.
2022. máj. 6. 21:23
 5/5 anonim ***** válasza:
45%
Vissza lehet rá adni a pelenkát, és akkor nem kell pisiltetni.
2022. máj. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!