Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Szobatisztuló, de még pelenkás...

Szobatisztuló, de még pelenkás gyerekedre visszaadod pisilés után a használt pelenkát, ha nincs benne semmi?

Figyelt kérdés
Kislányom nem akarja elhagyni a pelust (egyelőre nem is bánom, mert kakinál egyáltalán nem szól). Viszont egyre többször szól, hogy pisilnie kell. Olyankor leveszi a pelenkát és bilire ül. Eddig mindig újat adtam rá, de ez így elég nagy pazarlás, mert teljesen üres, sokszor fél-egy órás pelenkákat dobáltam ki. Ma visszaadtam rá, ha száraz volt, de nem tudom hogy hányszor, mennyi ideig lehetne rajta.
2021. szept. 27. 17:41
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Moshatót használunk, így nem probléma, ha nem adom vissza.
2021. szept. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Kérdés, hogy el tudod dönteni, hogy tényleg nem pisilt bele? Mert akkor egész nap rajta lehet ugyanaz.

Ha kicsi is belement, akkor én max. 3 órát adnék egy pelusnak csere nélkül. Ugyanúgy, ahogy egyébként is csere van.

Amúgy én erre az időszakra használtam a mosható leszoktató bugyit.

2021. szept. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Onnantól, hogy szólt, hogy pisilni kell, egyáltalán nem adtam rá nappalra pelust. Max, ha olyan helyre mentünk pl bevásárolni. De utcára nem. De ez is csak kb 1 hónapig tartott, utána már soha nem hordott nappalra
2021. szept. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Mi pont erre az időszakra használtunk bugyipelenkát. Letolta, pisilt, visszahúzta(ha üres volt).
2021. szept. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
En visszaadom ra a bugyipelenkat.
2021. szept. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Szinten mint a 4-5 válaszoló. Bár az az igazság, hogy nekem mikor már szóltak, akkor én csak a biztonság kedvéért adtam rájuk bugyi pelist, és nem volt “baleset”
2021. szept. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A bugyipelus jó ötlet. Sajnos bár a pisi szinte mindig wc-be vagy bilibe megy már, a kaki 100%-ban pelusba, bugyiba, nadrágba...mikor mi van rajta. És mire észreveszem leül millió helyre, aztán vadászhatom, hol van kakifolt. Próbálkoztunk a pelus nélküliséggel, de van hogy egy nap két-három kaki van. Nem győztük a mosodába hordani az itthoni gépbe be nem férő kakis holmit.
2021. szept. 27. 19:01
 8/10 anonim ***** válasza:
86%

Én is a bugyipelust ajánlanám.

Amikor nálunk kezdődött a szobatisztulás szintén így volt, pisilni ment egyedül, de kaki kizárólag a pelusba ment, elég sokáig.

Én nem adnék rá bugyit/nadrágot, addig még ennyire az elején vagytok. Ha már mutat hajlandóságot, hogy a wc-be/bilibe menjen kaki is esetleg akkor.

2021. szept. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
59%
Persze. Ha üres.
2021. szept. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kilátásban még semmilyen bili, de ami üres, azt vissza szoktam adni.
2021. szept. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!