Hogyan vehetném rá?

Figyelt kérdés

Kisfiam szeptemberben kezdi az ovit de még pelusos. Le se akarja venni. Ha véletlenül pelus nélkül marad akkor is mindig bepisil. Nagyon ritka hogy megy a vécére. Már mondtam neki h nagy fiú, nem mehet oviba, befő a feneke, ha leszokik kap ajándékot.... Stb

A minden wc után ajándék redszer nála biztos nem működne, mert nagyon rafinált. Biztos hogy ha rájönne h kap valamit, addig ülne rá folyamatosan míg meg nem unja. De annak h kiprésel 2 cseppet egymás után 5ször nem sok értelme van 😅


2022. jún. 17. 11:52
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Jó idő van sokat vagytok kint, leveszed a pelust, hagy csorogjon érezze mi a helyzet, pisiljen fákat, bokrokat egyszer csak ráérez.
2022. jún. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én rendeltem aliexpressről egy rakás kisautót, és mikor a wc-be sikerült a kaki akkor a klotyómanó bedobott egyet a postaládába :D ezt kb egy hétig csináltam, pisiért nem kapott mert az már előtte is wc-be ment.
2022. jún. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sehogy. Valószínűleg éretlen. Egy érett gyereket zavar a lecsorgó pisi.
2022. jún. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Zavarja. Akkor már szól h baj van.

Bölcsis. Ott nem bugyiznak míg nem szobatiszta. Az meg édes kevés h én otthon leveszem

2022. jún. 17. 17:38
 5/10 anonim ***** válasza:

Megvarod míg érett lesz rá.

Ha megérik rá, akkor leveszed péntek este, és hétfőn már magabiztosan megy bugyiban a bölcsibe. Csak türelem kell hozzá. És elfogadás. Elfogadji azt, hogy nem minden gyerek lesz 2-2,5 év körül szobatiszta. Vannak sokan, akik csak 3-3,5 év körül.

2022. jún. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Oké de az oviban nem fogják pelenkázni. Ha szobatiszta ha nem.
2022. jún. 17. 22:12
 7/10 anonim ***** válasza:

Mivel jelenleg bölcsis, ennek nincs jelentősége. Törvényileg maradhat azév végéig, amelyben a 4 évet tölti.

Ha nem járna bölcsibe, akkor lenne ciki, mert 3 felett mar nem veszik fel. Mi egyikkel így jártunk.

Oviban nem csak nem pelenkaznak, de azt se "tűrik", ha naponta sokszor öltöztetni kell.

2022. jún. 18. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Törvényileg fel van véve az oviba és a beíratás napjától él a jogviszony
2022. jún. 18. 07:07
 9/10 anonim ***** válasza:
63%
Februárban jelentkeztünk, áprilisban vették fel, akkor kellett beíratni. Ennek ellenére csak a héten kellett nyilatkoznunk a bölcsiben, hogy nem igényeljük szeptember elsejétől, azaz simán van "visszaút".
2022. jún. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
63%
Ez nem igazán van így. Attól még, hogy felveszik oviba, nem feltétlenül kell elkezdenie, maradhat bölcsiben, ha nem válik az ovira éretté. Ráadásul ilyenkor még csak halasztást sem kell kérni.
2022. jún. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!