Hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt mondják ha nem érett meg a gyerek a szobatisztaságra nem szabad eröltetni de ha pl 3 éves gyerek még nem az akkor csunyán néznek az emberre h mi az hogy még pellus van
2022. jún. 19. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
Egy hàrom éves gyereknél szerintem màr elvàrhatò,hogy szobatiszta legyen.
2022. jún. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Nem kell erőltetni de fel kell ajánlani sokszor és akkor rájön hogy neki is kényelmesebb. legalábbis nekünk kettőből kettőnél bejött ez a taktika.
2022. jún. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Van aki érett, de lusta mint a fiam.

Kakihoz elbújt, de ezt mondta is ha leültettem inkább nem kakált.

3 elmúlt egy hétvégén levettem a pelust, 5x csurgott be 1 óra alatt, majd egész nap ment, és szólt. Volt egy kis pityogás, hogy adjak pelust, nem szeretett soha pelusnélkül lenni.

Azóta alig volt baleset, 2 hónap telt el.

Sajnos nem mindenkinél jön be ez a módszer tényleg meg kell rá érni, a fiam szerintem rég letehette volna a pelust, de reménykedtem, hogy egyik nap ő mondja, hogy nem kell.

2022. jún. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem is szabad erőltetni,de folyamatosan mondani kell neki,hogy a wc-be kell pisilni!
2022. jún. 20. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát én pont így vagyok. Augusztusban 3. Szeptemberben ovi és hiába mondom neki. Le is hiába veszem, bepisil. Sztem nem igazán érzi mikor kell menni. De hogy hogy lesz így ovi? Mert ugye ott elvárás
2022. jún. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

3 vagyok

Én kisgyermek nevelő vagyok így sok olyan gyereket láttam aki pénteken még bekakilt, bepisilt a pelusba hétvégén nem kért pelust és szoba tiszta is lett, balesetek nélkül.

Ezt vártam a fiamnál is, de ez neki nem jött.

De van remény csajok nem kell feladni.

2022. jún. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Februárba volt 3 a lányom, ha leveszem a pellust addig ordit mig vissza nem kapja. Hagyjam orditani?
2022. jún. 20. 09:24
 8/9 anonim ***** válasza:

Próbáld elterelni, hátha segít a fiam kb 5- 10 percig mondogatta hogy kell pelus.

Válasszatok wgyütt bugyit, hátha így hajlandó.

3 éves ezba dac ha sír hát hagy sírjon, gondolom másért is szokott sírni

2022. jún. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

5 vagyok

Az én kisfiam fél órát sírt hogy nem kell neki bugyi, vegyem le, adjam visszaa pelust. Utána lenyugodott de nem ment a mosdóba se bilire. Minden ment a bugyiba. Én ezt csak kínzásnak érzem. Egyik ismerős mondta h ő akkor kezdte mikor szólt a fia h jön a kaka, pisi. Dehát mi még ott se járunk

2022. jún. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!