Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Vajon miért nem szól, hogy...

Vajon miért nem szól, hogy pisilnie kell?

Figyelt kérdés

Két és fél éves a lányom. Magától elhagyta a pelust pár hete (pisire), ami azt jelenti, hogy nem pisil már be, van hogy magától megy a bilire, vagy addig tartja vissza míg nem látom rajta hogy már nem bírja... De általában bilire ülünk minden nagy esemény előtt (evés, alvás, kimenés stb) De nem szól soha, hogy 'Pisilni kell'. Áll keresztbe tett lábakkal, látszik rajta hogy arra koncentrál hogy ne pisiljen be, de mégsem szól. Pedig tud beszélni nagyon is.


Nem csesszük le soha, kakilni pl mindig bekakil vagy a bugyiba vagy ha meztelen akkor sajnos a padlóra, de még így sem szoktuk leszidni, csak mindig mondjuk hogy legközelebb a bilibe légyszi (nem, nem fogom azért visszaadni a pelenkát mert napi egyszer kakil, hiszen sosem pisil be). Általában jön még kaki és az már szépen a bilibe megy.



Van, hogy már annyira kell neki pisilni, hogy egy kicsi becsurog, és akkor szokott szólni hogy menjünk a vécére.


Szerintetek mitől lehet, hogy nem szól? Már biztos, hogy érzi, hiszen visszatartja. Arra gondoltam, hogy nem akarja a játékot félbeszakítani vele?


2022. júl. 3. 22:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem szólnak


Mind2 gyerekem csak megy..

Max rohanàs közben

“Pisiiiii”

2022. júl. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

1. Vagyok


Èn visszaadnám a pelust..



Nálunk volt szintén ilyen kakás baleset, elmondam neki higy ez gusztustalan, veszélyes, emiatt kell a pelenka, de pelussal is lehet menni wc-re.

Ha szeretné levenni, akkor nem lehet máshova kakilni.


Ez volt 2 hónapja.

Augusztus végén lesz 2,5 èves.


Megértette, azóta csak bilibe kakil.


Éjjel sincs pelus, és utazásnál szól.


Nem pisiltetem eseményre.

2022. júl. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!