Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Milyen érzés olyan szülőnek...

Milyen érzés olyan szülőnek lenni, akinek már 2,5 éves koráig szobatiszta a gyereke?

Figyelt kérdés
Milyen érzéssel tölt el?

#kaki #tökéletesség #LegjobbSzülő #JobbVagyok
2022. júl. 4. 13:14
A kérdező szavazást indított:
Fantasztikus érzés! Ez az én érdemem, mert fantasztikus szülő vagyok!
Jó érzés! Sokat tettem érte, de áldott vagyok, mert a gyerekemmel is szerencsém volt.
Jó érzés. Különösen nem csináltam semmit. Egyik napról a másikra lett az.
17 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
„Koráig?” Utána már nem?
2022. júl. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

Heh?

Ez komoly kérdés?

Pont olyan érzés, mint bármilyen más szülőnek lenni... Most ez olyan, mintha azt kérdeznéd, milyen érzés kék szemű gyerek szülőjének lenni.

2022. júl. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Nem szülőség értelmében jobb, hanem olyan értelemben, hogy nem kell pelenkát venni. :D
2022. júl. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A 3.-at jelöltem meg, de legszívesebben azt írtam volna, hogy közömbös. Az én 3.gyerekem még nyár végén lesz 2 éves, a két nagyobb ovi előtti nyáron, majd' 3 évesen lett szobatiszta pár nap alatt. Megértek rá addigra, nem is volt semmi probléma az átmenettel. A kicsi leveszi magáról a pelenkát, ráül a bilire, hol sikerül, hol nem. Ő már nyár végére szobatiszta lesz, de igazából nincs még megérve rá, teljesen kétségbeesik, mikor bepisil, pedig n8ncs leszidva, pláne nincs rákényszerítve, hogy ne vegyen pelust. Én nem örülök neki, hogy ilyen gyorsan akar haladni, persze "támogatjuk benne", de jobb volt úgy, ahogy a nagyobbaknál volt.
2022. júl. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

20 hònaposan lett nappalra szobatiszta a lànyom, örülök neki büszke vagyok rà, de semmit nem tettem èrte.

Annak jobban örülnèk, ha lassan 3 èvesen àtaludnà az èjszakàt :D

2022. júl. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szuper érzés, nem kell többet pelenkát venni.
2022. júl. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!