Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Kinél mennyire partnerek a...

Kinél mennyire partnerek a bölcsiben?

Figyelt kérdés
Ha elkezd alakulni a szobatisztaság egyből mehet pelenka nélkül vagy csak ha már stabilan megy a dolog?
2022. júl. 4. 16:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a bolcsi jelezte, hogy amúgy már nincs is rajta bent pelus🙃
2022. júl. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a bölcsiben kezdték el. 2 hét alatt szobatiszta lett, nappali alvásra is. Éjszaka még 50-50 hogy bepisil, ezért akkor még adunk rá pelust, de egyre többször száraz pelussal ébred.
2022. júl. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor csak nálunk ilyenek. Hétvégén a fiam pelus nélkül volt. Tegnap már ügyesen szólt h pisi. Kaka sajnos nem. Az ment a bugyiba. Azon kívül 2 pisis baleset volt. Ma bevittü ezt elmondtuk. Kapott 1 bugyit, brkakált és adták is vissza a pelenkát. Azt mondták hogy majd akkor próbáljuk meg ha már stabilan megy. De így hogy ha egyszer csak délután van lehetőség rá hogy pelenka nélkül legyen? Teljesen el vagyok keseredve. Már úgy láttam alakul erre annyi az egésznek. Most itthon se szólt 😔
2022. júl. 4. 17:26
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok. Tegyük hozzá, hogy magánbölcsi és ők szóltak, hogy szerintük már érett rá. Addig nekünk se szólt. Szerintem csináljátok csak akkor amikor együtt vagytok és idővel alakul. Nem feltétlenül kell egyik napról a másikra. Pár hónap és tuti jó lesz
2022. júl. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk egyáltalán nem voltak támogatók.

Kislányom itthon volt 2 hétig, csoda szépen kialakult a nappali szobatisztaság.

Bölcsiben első nap nem volt gond, második nap viszont az udvaron bepisilt így vissza a pelus borult minden :(

2022. júl. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk amikor influenza alatt több mint a fél csoport otthon volt, akkor is azt mondták: "nekik nincs idejük kérdezgetni, meg kísérni" - fővárosi önkormányzati bölcsi...


Azóta sem szobatiszta a kakival. 😔

2022. júl. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát ez elég szomorú. Kisfiam szeptemberben kezdené az ovit de így.... 😔
2022. júl. 4. 20:06
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
7: Dettó. Ma is csont nélkül bekakilt az alsóba. 1000 módszeren vagyunk túl. Feladom. Hátha nekem is magától lesz szobatiszta, mint sokaknak... (6)
2022. júl. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kisfiam egyaltalan nem szolt, se itthon, se a bolcsiben, sot nem is zavarta, ha bepisilt - itthon azert probalkoztunk, pisilt bilibe is meg wc-be is, de kb. csak veletlen.

Bolcsiben vittek oket orankent pisilni, volt amikor sikerult, de ennyi, nem szolt.


Egyik nap levettek rola bent, jobban figyeltek ra, delutan mondtak nekem, hogy holnaptol tobb valtoruhat kernek, nincs pelus.

Meglepett, de mondtam oke, onnantol en sem adtam ra pelust, se ejjel, se nappal, egy 1 honap alatt volt 5 kaki baleset bent, pisi soha, itthon sem.


En sem hittem, hogy ilyen egyszeruen fog menni…

2022. júl. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!