Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A partneremmel a ciklusom 9....

A partneremmel a ciklusom 9. Napján voltunk együtt ( naptàr szerint alacsony terhességi esély) Max előváladék kerülhetett belém pár lökéstől, nem ment el bennem. Mennyi az esélye a terhességnek, mikor lennének a tünetek/ beágyazódás?

Figyelt kérdés

Illetve ha pontos az ovum akkor az csak a ciklus16-17-18. Napon lehetne max minimálisan előbb. Igy úgyérzem kb lehetetlen a teherbeesés, hisz addigra ha került is be spermium, addigra már elhalt nem?

(A ciklusom általában 30-31 napos )

Ha van esély, mikor érdemes tesztelni?



2021. febr. 14. 18:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
elég kevés esély van rá. tesztelni az elmaradt mensi napján lehet már, akkor elméletileg már kimutatja a teszt a terhességet.
2021. febr. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha aktustól nézed akkor aktus után 21 nappal már tuti a teszt. Egyébként valóban kicsi az esély, de nem nulla. Ha nem szeretnél babát, ne csináld ezt többet.
2021. febr. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy terhes vagy. Csináltál azóta tesztet?
2021. febr. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Belül énis úgyhiszem, hisz mire ovulálnék/ovuláltam volna addig majdnem vagy kb eltelt 1 hét,addigra meg elpusztul ha bekerült volna spermium.

Nemcsináltam még tesztet, hisz lehet még hamis eredményt mutatna, ha lenne szerintem még nemvolt beágyazódás.

Illetve még tünetek sincsenek max lehet néha bemesélek magamnak ezt azt.

2021. febr. 15. 10:18
 5/11 A kérdező kommentje:
Az úgynevezett termékenységi ablak előtt voltunk együtt, a konkrét termékenyebb napokon nem, se nem ovulációkor, vagy ahhoz 1-2 nappal közel. Több ovulációs naptárt is nézegettem már és reménykedem. Tudom a naptár módszer nem 100% os de még nem is megszakításos dolog volt ez,hanem pár lökés és ennyi.
2021. febr. 15. 10:20
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Kis eséllyel, de lehetsz terhes. Lényegében ez az esély mindig megvan, ha a partnered nemi szerve a hüvelyedbe kerül, és nem is védekeztek. Az időzítés és a megszakítás kevésbé hatásos módok. Azért valóban kisebb az esély, mintha peteéréskor vagytok együtt, meg benned ment el, de ha nem akartok gyereket, netán abortusz lenne a vége, biztos megéri az a "pár lökés" ami után úgyis ki kell vennie? Bocsi, nem rosszból írom, de ez szerintem egy elég komoly dolog, hogy valaki terhes lesz-e úgy, hogy nem akar...
2021. febr. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A pár lökés egyébiránt megszakítás. Az ugyanis pontosan ezt jelenti: a pasi beteszi, majd kiveszi, mielőtt elmenne. Természetesen nem feltétlenül sikerül időben, illetve lehet, hogy nem is veszi észre, hogy már távozik valami korábban is.
2021. febr. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Persze, teljesen megértem, és igazad is van. Nem éri meg, ilyet többet nemcsinálok, hisz ez a napokig tartó idegeskedés szörnyű😅

Ez időben kivolt véve nem ment el bennem ez is 100%.

Tényleg abban bízok hogy az ovutól ennyire távol voltunk együtt és nemlesz semmi gond

2021. febr. 15. 21:42
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne aggódj. Mi, akik már évek óta próbálkozunk, nem jön össze ha ovu napján vagyunk együtt sem. Én kizárnám nálad a terhességet.
2021. febr. 16. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Igyekszem nem idegeskedni mert néha nehéz kibírni már, de néha akaratlanul képzelhetek be ezt azt.

Szoritok utolsó válaszoló hogy minél hamarabb összejöjjön!🤞🏼

2021. febr. 16. 08:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!