Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Sima vagy bugyipelenka vált...

Sima vagy bugyipelenka vált be jobban és miért?

Figyelt kérdés
Mikor váltottatok bugyipelusra?

2022. okt. 2. 09:03
A kérdező szavazást indított:
Sima pelenka
Bugyipelus
Mindkettő ugyanolyan jó
42 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%

Sose használtuk a bugyipelenkát úgy, hogy maga letolja, felhúzza bilizésnél. Ha erre vagy kíváncsi. Semmi szerepe nem volt a szobatisztaságra szoktatásnál.

Azért mert, ha elég laza hogy maga le-felhúzza, akkor lecsúszik.

Ha szoros, akkor meg szérszakad, ha maga kezeli.

Plusz ha pelenka van rajta akkor nem veszed észre ha picit bepisil. Annak meg semmi értelme, hogy hol ide, hol oda pisil.

Egyébként utazáshoz használtunk egyedül bugyist.

2022. okt. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Olyan 14-15 hónapos kora körül váltottunk bugyipelenkára, mert a sima tépőzárasat ekkor elkezdte szétkapcsolni magán. Igazából csak kíváncsi volt, játékból hajtotta ki, de utána ugye már nem ragadt vissza rendesen és később kifolyt belőle a pisi.
2022. okt. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én csak nyáron használtam mikor már jártak. Egyéb évszakokban macera volt a nadrágot teljesen levenni, nyáron meg sokszor nem volt nadrág amúgy sem és a sima pelenka tépőzárját piszkálták.
2022. okt. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
3 évesen nappalra már szobatiszta volt, de éjjelre kellett a pelenka. Akkor váltottunk bugyipelusra, amikor mindent egyedül akart csinálni, segítség nélkül, a pelenkát viszont rosszul rakta fel magára.
2022. okt. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
2 éves kora körül álltunk bugyipelenkára, mert könnyebb volt feladni az izgága gyerekre, a szobatisztasághoz semmi köze nem volt. Csak nekünk volt kényelmesebb feladni rá. Nekünk bevállt.
2022. okt. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
Mióta belenőtt a bugyipelusba azt használjuk, olyan 7-8 hónapos kora óta. Én gyűlöltem a simát, mintha egy pontyot akartam volna bepelenkázni. Ezt csak felhúzom és kész, nekem megváltás volt.
2022. okt. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
Bugyipelenka, mert állandóan izeg mozog, néha még ezt is kihívás ráadni.
2022. okt. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%

Nem használtunk bugyipelenkát. Kipróbáltuk,de nem jött be.

4 éves koráig hordott sima pelust éjjelre, 3.5 éves koráig nappalra.

2022. okt. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%
Mindkét gyereknél már 9-10 hónapos korukban áttértünk bugyipelenkára. Nagyon izgő-mozgók voltak, sokkal könnyebb volt.
2022. okt. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%
Én a bugyipelenkat sokkal jobban szeretem, de egyrészt megfizetethetetlen lett, másrészt meg a böliben valamiert a simát preferálják.
2022. okt. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!