Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Volt akinél az up&go típusú...

Volt akinél az up&go típusú bugyipelenkak segitettek a szobatisztasag hamarabbi eléréséhez?

Figyelt kérdés
2016. febr. 16. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem segített. Bár lehet valakinél beválik, ki kell próbálni.

De szerintem is az amikor bepisil és ez látja, érzi, sokkal hatásosabb, mint egy pelenka aminél észrevétlen marad és játszik tovább annyi különbséggel, hogy azt egyedül is le tudná venni könnyebben, mint a másikat.

Mi egy leszoktató bugyit vettünk, ami tulajdonképpen bugyi, de van egy frotir anyag és egy nejlon meg maga a bugyi, így annyira nem csorog a pisi mindenhova, de kellőképpen érzi, hogy bizony pisi van, volt, de nem annyira lesz minden pisis, mert valamit felszív azért.

Szerintem a szobatisztaségnál nem az a lényeg, hogy a gyerek könnyen le tudja venni a pelenkát, bugyit, mert úgyis szól. Legalábbis szerintem minden gyerek szól, meg úgyis ott vagy vele, segítesz neki.

De lehet valaki megcáfol, de egy csomagot ha veszel kipróbálod, aztán majd kiderül.

2016. febr. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Mi használtuk, de szerintem a bugyi pelus arra jó, ha már kialakulóban van a szobatisztaság és mentek hosszabb útra vagy autóba. Mi akkor használtuk, így ha pisilnie kellett csak lehúztam róla és vissza mint egy bugyit. Kb. 2 hétig használtuk utána már nem adtam rá. Szerintem otthon semmilyen pelenkát ne adj rá!!! Ha bepisil átöltözteted, így tanulja meg, hogy nincs pelus!
2016. márc. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm végül nem vettem. Mindenki a teljes pelenkanelkulisegre szavaz szobatisztasagra nevelesnel. Igy most 3 napja mi is ezt tettük. Szépen halad már szól pisinel kakinal is es a bilire ül. Baleset bőven van azert de minden nap egyre jobb. Köszönöm s hasznos tippeket!
2016. márc. 7. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!