Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Kezdek aggódni. Mit tehetnék?

Kezdek aggódni. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Kisfiam (3 éves) már egy hónapja ágytiszta. Azonban a héten újra minden éjszaka bepisilt és még egyszer délután az oviban is. Fel sem ébred rá éjszaka. Mit tegyek? Adjam vissza a pelenkát? Mi okozhatja ezt?
2022. nov. 24. 04:34
 1/6 A kérdező kommentje:
Lehet az a háttérben hogy hétvégén beütötte a fejét? Semmi tünete nem volt agyrázkódásnak.
2022. nov. 24. 04:46
 2/6 anonim ***** válasza:
10%

En 13 eves koromig sokszor bepisiltem almomban es eszre sem vettem :/

Tudtommal akkor van ilyen ha a gyerek fel valamitol/valakitol

2022. nov. 24. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

Szimplán visszaesett


Kérdezd meg szeretne-e pelenkát éjjel, amúgy minden éjjel ágyneműcsere/mosás.


Beszélgess róla vele mi törtènt.( törtènhetett)


Nézesd meg nincs-e húgyúti fertőzése.

2022. nov. 24. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond, szerintem mindenkinél van visszaesés. Nálunk is volt, a négy hónapja ágytiszta gyerekem kétnaponta bepisilt éjszaka. Mindig elmondom neki hogy szóljon éjszaka is ha kell, segítek. Nem baj ha bepisil, de jobb lenne ha ügyes nagylányként nem így lenne. Elmondtam hogy anya is bepisilt mikor ennyi idősvolt,de sokat gyakoroltam, neki is gyakorolnia kell. Majd bevezettük hogy kötelező zuhanyzás van reggel ha bepisil. Na ez bevált, azóta siet ki éjszaka is wcre ha kell. Egy hónap volt,visszaállt a rend.
2022. nov. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%

4


Szerintem nalunk is az hazsnalt.. csak en azonnal ott ejjel a zuhany ala dugtam a gyereket🙈 ( büdi volt)

2022. nov. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg semmit ne csinálj vele. Ne keríts nagy feneket neki. Ne beszéljetek róla direkt. Ha megtörténik, mondd hogy semmi baj, majd legközelebb nem lesz ilyen, szóljon ha érzi, hogy pisilni kell, nem baj ha éjszaka van. Ennyi. De ha érzi, hogy rágörcsölsz, hogy nem szabadna, annál inkább ülteted el belé a feszkót ezzel kapcsolatban. Pedig lehet szimplán csak az érési folyamat része. Nálunk az volt. Nem csináltam semmit másként, nem vezettem be plusz semmi kellemetlent neki (amivel büntetem), nem szidtam meg, nem beszéltünk róla pluszban. És elmúlt.
2022. nov. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!