Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Szobatisztasági kérdés:...

Szobatisztasági kérdés: Honnan lehet megállapítani?

Figyelt kérdés

3 éves lányom egy ideje ha pisilnie kell. Egyelőre még pelenka van rajta mert eddig bizonytalan volt (nem rendszeresen szólt, vagy már egyértelműen valamennyire bepisilve szólt így ráhagytam), viszont egy pár napja gyakran szól, pisil is bilibe viszont a pelenka amit leveszek róla sem feltétlen pisi, de pont itt a kérdés amit kérdeznék:

Miről állapítható meg, hogy teljesen száraz maradt a pelus, vagy a pisi eleje még belement? Akinek pelusosan szólt a gyerek, hogan döntöttel el, hogy egyáltalán nem volt benne pisi, vagy minimális pisi volt a pelusban?

Ugye a 7-es méretű (ezt hord) peluson jelzőcsík sincs már, pár csepptől, vagy kis mennyiségtől meg nem dagad meg.

Fontos lenne tudni, miből dönthetem el, mert ugye ha megállapítható hogy rendszeresen tiszta marad a pelus, akkor éppen el is lehetne hagyni.

Volt olyan itt akinek pelenka volt még a gyereken mikor már egyértelműen jelezte a pisit? Hogyan ellenőriztétek a fentieket?

(Kakival amúgy már egy éve szobatiszta)



dec. 31. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy belemegy par csepp, kb semmibol.

Ugy tudod max megallapitani, hogy tenyleg igy van-e, hogy leveszed rola, aztan nyilvan latod, ha csak bugyiban van, hogy bepisilt-e.


De egyebkent szerintem megprobalhatnatok a leszoktato bugyit. Mi nem hasznaltuk, mert csodaval hataros modon a kisfiam szinte egyik naprol a masikra lett nappal szobatiszta (persze 2-3 baleset volt, de ennyi).

Viszont gondolkoztam rajta, hogy vegyek-e. De nektek szerintem jo lehetne 😊

dec. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Mosható pelenkával ellenőrizhető vagy ha leveszed róla és bugyit kap.
dec. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Szagról nem lehet megállapítani?
jan. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3, nem. Egészséges esetben nincs érezhető szaga a pelenkába ürített kis mennyiségű vizeletnek. Még moshatóban se szagról vehető elsősorban észre, hanem a nedvességről.

Ha szaga van, akkor vagy iszonyú koncentrált (kiszáradás szélén) vagy HUTI.

jan. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!