Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Hogy oldjam meg az ágybapisilést?

Hogy oldjam meg az ágybapisilést?

Figyelt kérdés
2,5 éves lányom alváshoz mostanában leveszi a pelenkát miután én már kimentem a szobából, de még hajlandósága sincs a szobatisztaságra, így pelus nélkül bepisil és sír hogy nedves lett az ágy. Biliről, szűkítőről közben hallani sem akar. Mit szokás ilyenkor tenni?

2012. máj. 26. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
megtiltani, hogy levegye
2012. máj. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha bugyipelust adsz rá, azt is le tudja venni? Mert ahhoz le kéne vennie a pizsit is, és akkor talán nem :)


Gumilepedő, vagy pelenkázó alátét esetleg, ami felszívja.

2012. máj. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 xStefix ***** válasza:

Nem tudod úgy felöltöztetni, hogy ne tudja levenni?

Vagy visszamenni hozzá x idő múlva, hogy ne szedje le? Esetleg átmenetileg vele maradni, amíg elalszik?

Miért veszi le vajon, nem kényelmetlen neki?

Lehet, hogy akkor pont ebben a pillanatban kéne alátolni a bilit, hátha beleprodukálna...

2012. máj. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tegyetek a lepedő alá vmi műanyag terítőt, így ha bepisil legalább az ágya nem lesz olyan.

Az a helyzet, h eleve dackorszakban vannak a kisgyerekek, amikor ezt a szobatisztasági dolgot tanulják, mi a nappali szobatisztaságnál is végigmentünk a földre pisilés , kakilás témakörén. Nem szidtam meg soha érte, csak kértem, h legközelebb figyeljen oda. (Belülről persze azon agyaltam, hogy hogy fogom felszedni...megmáááááámegint....de ezt kivülről nem szabad mutatni.)

szóval türelem, előbb vagy utőbb rájön, h magának okoz gondot ezzel.

2012. máj. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!