Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Ki tud segiteni bilireszoktatá...

Ki tud segiteni bilireszoktatás ügyben?

Figyelt kérdés
Lassan 2 éves a fiam és ordit ha rá akarom ültetni a bilire mit tegyek. a másik gyereknél ilyen gond nem volt mert azt ráültettük és elvégezte a dolgát. Hogy tudnám rászoktatni a kicsit hogy ne a pelenkába hanem a bilibe pisiljen?

2013. máj. 17. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Pisiltesd állva, most már jó az idő és nem fázik meg.Ilyenkorban nagyon tetszik nekik, hogy lepisilnek egy virágot,vagy egy lyukba pisilnek, messzire pisilnek.
2013. máj. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2 évesen még nem érett rá. Ha erőlteted, akkor még később fog leszokni. Jó időben kint ne adj rá semmit, akkor hamarabb leszokik a bepisilésről.
2013. máj. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az en fiam 2 evesen sikitott, ha bilit latott.Vettem wc szükitöt, de semmi hajlandosagot nem mutatott a dolog irant.Ha levettem rola a pelenkat egy perc mulva bepisilt.Tegnap elött a delutani alvas utan szolt, hogy nem kell pelenka, gondoltam ez is csak egy fellangolas lesz...de azota nem volt rajta pelenka csak alvasnal.Ma a delutani alvas utan teljesen szarazon vetten le(bar szerintem ez csak veletlen).Szol ha menni kell es pisil is, es ma 3 orat is kibirt pisiles nelkül.Szerintem nem szabad eröltetni, valoszinüleg minden gyereknek "eljön az ideje".Bar a biliröl most sem akar hallani, csak a wc-be intezi a dolgot.2,5 eves.
2013. máj. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én az enyémnek elvonom a figyelmét énekelek mesélek kopogok a bili oldalán. Néha bejön néha nem.
2013. máj. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat tanulságosak
2013. máj. 23. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!