Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A férfi alsónadrágban mennyire...

A férfi alsónadrágban mennyire intim?

Figyelt kérdés
Számomra teljesen természetes az ha boxerben mászkálok otthon. (Nem fecskében). A testvérem bnője előtt is simán megjelenek benne. Számomra megfelel egy rövidebb nadrágnak is. A mostani bnőm meg megvan lepve, h merek kimenni alsóban a többiek előtt. na meg főleg a tesóm bnője előtt. Számomra nem intim dolog. Pl egy nő bugyiban az teljesen más. Az izgató csipkés stb. De lehet azért nem veszem észre magam, mert férfi vagyok. Szerintetek?

2012. okt. 22. 09:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát családtagok előtt nem gáz, de azért ha valaki nem tartozik a szűkebb családhoz, akkor előtte nem kéne így mutatkozni szerintem.
2012. okt. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van rajtad póló is?

Báár.. még így is hasonló véleményen vagyok, mint az első válaszoló, szűk család előtt mászkálhatsz akárhogy, de a tesó barátnője talán már nem ez a kategória. Persze, nem tudom köztetek mennyire bizalmas, közvetlen a viszony, de ha a nővérem pasija egy boxerben fogadna (és nem akkor, mikor váratlanul becsöngetek) úgy érezném nem adja meg a kellő tiszteletet.

2012. okt. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Eléggé. Állandóan azt fogják nézni, hogy villan-e ki valami, ahogy lépsz, leülsz.

Egyébként nekem is voltak fiú lakótársaim egy szál boxerben mászkáltak, eleinte fura volt :) Mégiscsak fehérnemű, akármilyen színe is van. Ha látod, hogy ezzel mást zavarsz, akkor kapjál magadra még valamit.

2012. okt. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!