Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Milyen lépcsős wc szűkítőt...

Milyen lépcsős wc szűkítőt ajánlanátok? Nektek mi vált be?

Figyelt kérdés
2013. máj. 27. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:

A kikában vettünk lépcsős wc szűkítőt, de igazából csak a kapaszkodó és a "lábtartó" miatt jó. Az én csemetém nem tud letolt gatyóval felmenni és meg is fordulni rajta, úgyhogy fel kell tenni rá. Mások nem tudom, hogy oldják meg :)

1 év után eltört, úgyhogy most egy dobogót és rátehető szűkítőt használunk, ugyanolyan jó. Helytakarékosság szempontjából talán a lépcsős jobb volt, mert összecsukva elfért a wc mellett.

2013. máj. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugyanezek a tapasztalataim amit az elsö valaszolo irt.Nekünk a wc a falon van, valoszinüleg kicsit magasan es a lepcsö resze igy nem kerül vizszintesbe, tehat egyedül nem tudja hasznalni.Szerintem egy ikea- magasito(van belöle nagyobb kisebb)+1 puha wc szükitö a legjobb.
2013. máj. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]

2-es vagyok, nekünk ilyen van

2013. máj. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Pont egy ilyet néztem ki, amit linkeltél. Használt, 3000 forintért. Csak pont az a bajom ezzel, hogy akkor tuti nem állítható a lépcső része, és ha pont nem idomul a wc magasságához, akkor mi van?

2013. máj. 27. 13:00
 5/6 anonim ***** válasza:

első vagyok, a miénk ilyen: [link]


minden wc magassághoz passzolnak ezek a lépcsősök állítgatás nélkül, csak a lépcső dőlésszöge változik

2013. máj. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Közben rájöttem, nagyon hülye vagyok:-)


Köszönöm a válaszokat.

2013. máj. 27. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!