Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Sportkocsit ajánlanátok nekem...

Sportkocsit ajánlanátok nekem is? Tudom mire van szükségem, csak azt nem, hogy melyik a megfelelő.

Figyelt kérdés

Pierre Cardin Ps692-es kocsim tolókarja eltört. :( 8 hónapos kisfiamnak szeretnék venni új kocsit, az alábbi paraméterekkel:

Nagy hátsó kerekek - a lépcsőkön, padkákon könnyen közlekedtem.

Első bolygósítható kerék - könnyebb kormányzás miatt.

Fordítható tolókar vagy ülőrész - jó ha bizonyos helyeken szemben van a babám (pl. Buszon).

Dönthető - ezt gondolom nem kell indokolni :).

Vannak "luxus" igényeim, ami a régi kocsiból hiányzott, hasznosnak tartanám, de nem létszükség:

Kicsire összecsukható - a régi lapra csukódott és a kisebb autó csomagtartójába nem fért el a ház a széles kerekek miatt.

Nagy kupola - hogy minél jobban árnyékoljon.

Tálcarész elől - más kocsin láttam és nagyon tetszett, hogy van min "lomolni" a lurkónak, vagy esetleg pohártartó.

Ha valaki a saját kocsijában felismeri ezeket a tulajdonságokat, légyszi' írja meg milyen típusú babajárgánya van!



2013. máj. 23. 20:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!