Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Labell pelenkát használ...

Labell pelenkát használ valaki? Dada pelenkánál jobb?

Figyelt kérdés

Interneten akadtam rá, állítólag prémium pelenka.A Dadát sem ismerem még.

Elég jó áron van, és gondoltam kipróbálom. Hol éri meg rendelni?



2013. máj. 31. 18:10
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocs még annyi, hogy a Dm-nek pl. gumis a dereka, ezeknek nem, de mégis abból kifolyt a kaki hátul. Mondjuk 3-as már kicsi a babámnak, 4-es meg lehet még nagy rá,azért is. Majdnem 7 kg már a babám..
2013. máj. 31. 18:12
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi már használtunk Labell pelust.Szerintem nincs vele gond.Dadát nem használtam,így nem ismerem.Egyébként mi is igy voltunk,csak mi a Liberóval.Nekem is 7 kg a baba,és a 3-as Liberóval nagyon meggyűlt a bajom :( Akkor vettem akciósan 3-as Háppyt,próbaképp,és nagyon bejött.Soha nem folyt ki belőle semmi,és sokat is kibír.Még mindig várom,hogy jó legyen rá a Liberó,mert betáraztam két csomag megapakkot :)
2013. máj. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja,elfelejtettem,hogy a Labellnek a tépőzárnál inkább gumisabb,igy elég jól illeszkedik.
2013. máj. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2 féle labell van a vasalt és a nem. Előbbi 40 ft felett van, szerettük, semmi gond nem volt. Utóbbi 30-35 ft, pocsék a betét össze van csomósodva, átázik. Dada sem jött be nekünk, sok a hibás.
2013. máj. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!